Zoretanin Sivilce ilacı

ZORETANİN nedir ?

Zoretanin Sivilce tedavisinde kullanılan ve Roaccutane tablet etkisinde, güçlü tedavi edici özelliğinin yani sıra ağır yan etkileri de olan bir tablet. Aslında Tam olarak bunlara yan etki dememek daha doğru olur. Çünkü Zoretanin Tablet gibi ilaçlar vucut üzerinde yarattığı iyileştirme etkisinden dolayı bu tür etkiler görülmektedir.

Zoretanin Sivilce Hapı

Basit tedavi yöntemlerine cevap vermeyen Sivilce tedavilerinde son çarelerden biri olarak görülmekte ve kullanılmaktadır. Ancak ağır yan etkileri olduğu için bir çok kişide tedaviyi yarım bırakma da söz konusu olabilmektedir. Yarattığı iyileştirici etkiyle beraber vucudu da harap eden bir tablettir. Sizin için son çare değilse kullanmamanızı öneririm.

Zoretanin Yan Etkileri

Aşırı derecede dudak kuruması ( Mutlaka Son derece Yağlı bir dudak kremi kullanın)
Ağız içinin kuruması
Deride Kuruma ve Solgun Görünüm
Bunalım, psikolojik rahatsızlıklar ve sıkılma hissi
Çarpmaya karşı direnç Kaybı
Ellerde kuruluk hissi
Ten Renginin Beyazlaması
Bir öğünde birden fazla hapı ayna anda aldığınız taktirde şiddetli baş ağrısı
Gözlerde sürekli yorgunluk
Göz kuruması, göz ağrıması ve göz yaşarması

Zoretanin nasıl kullanılır

Zoretanin tablet doktor tarafından belirlenen dozda kullanılmalı ve dikkat edilmelidir. Genel olarak Tok karna içilir. Doktor tarafından uygun görülen dozda ilaç kullanılması oldukça önemlidir. Bazı durumlar Sabah ve akşam kullanımı gerekebilir. Cilt tipinize ve sivilce durumuna göre doktorunuz size uygun olan kullanım şeklini reçete edecektir. Etmediği taktirde mutlaka bunu doktorunuza sorun. Çünkü Zoretanin diğer Basit ilaçlar gibi değildir.

zoretanin sivilce ila sivılce ilacı zoretanin kullananlar 2014 sivilce hapı zoretanin anne karnındaki iki aylık bebek görüntüsü zoretanin hapi nasil tedavi ediyor agnegan sivilce ilacı sivilce ilacı zoretanin zorotenin sivilce ilaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*