14 Nisan 2015

Vaser Lipo suction Ameliyatı ve Fiyatları YENİ!

Vaser Lipo çok uzun süre boyunca kullanılan klasik Liposuction yöntemine alternatif ve ayrıca daha avantajlı bir yağ aldırma yöntemidir. Vaser Liposuction ile hastaya daha az cerrahi müdahele gerçekleştirilerek gerekli bölgede bulunan yağ alınır. Kısaca ; Ses dalgalarının kullanılması ile vücudun çeşitli bölgelerinde yağ alınma işlemidir. FDA onaylı olan Vaser Lipo, Diyet ve Spor yapılmasına ragmen yağ yakımı gerçekleşmeyen ve zayıflayamayan kişiler için uygulanmaktadır.
Vaser Lipo‘da yağ alınacak bölge ve miktar tespit edilir. Yağların basit bir şekilde çekilebilmesi için yağ alınacak bölgelere özel yağ eritici bir sıvı enjekte edilir. Sıvı enjeksiyon işleminin ardından cihazın özel kanülleri deriden açılan küçük deliklerden deri altına sokularak sıvılaşan yağlar Emilir. vaser-liposuction-fiyatlariVaser Lipo’da yağlar küçük kanüller kullanıldığı için düşük bir basınçla emildiği için çevre dokulara herhangi bir zarar gelmez. Bu sayede iyileşme döneminde dalga şeklinde görünümlerin oluşması en aza indirilir. Vaser Lipo sonucunda oluşan ödemlerin geçmesi yaklaşık 5 haftayı bulabilmektedir. Operasyon sonucunda ilk 3 hafta boyunca hastanın Korse veya çok sıkı olmayan çorap giymesi önerilir.
Vaser Lipo hastanın duruma veya isteğine bağlı olarak genel veya lokal anestezi şeklinde gerçekleştirilebilir. Bölgenin genişliğine göre, Yağ aldırma operasyonun süresi değişkenlik göstermektedir. Yağ Aldırma işlemi sonucunda yapılacak olan masajlar sayesinde, iyileşme süreci daha da kısaltılabilir.
Vaser Lipo fazla kiloların depolandığı kalça, baldır, bacak önü ve arkası, diz ve bilek çevresi, bel, kollar ve sırt bölgelerine uygulanabilir. Ayrıca ince kanülleri sayesinde çene, boyun gibi narin ve ince bölgelere de uygulama imkanı sağlamaktadır.
Liposuction-fiyatlari-yag-aldirma-ameliyatıVucutta bulunan Yağ hücrelerinin sayısı bellidir ve sabittir. Bu yüzden şişmanlama dönemlerinde yağ hücresinin sayısı artmaz, sadece hücrenin hacmi artar. Vaser Lipo işlemi ile vücutta bulunan yağ hücreleri alınır. Bu yüzden Vaser lipo sonrası kalan yağ hücrelerinin hacminde büyüme gerçekleşse bile, kişi şişmanlamaz ( Yağ oranı artar ).

Vaser Lipo (LipoSuction) Fiyatları

Genel olarak işlem yaılacak olan bölgeye göre değişkenlik gösterir. Alınacak yağ miktarı ve hastaya uygulanacak diğer işlemler, Fiyat belirleme konusunda önemlidir. Kalça kısmında alınan yağ ile, bileklerden alınan yağ miktarları farklı oldugu gibi, bu işlemlerin Fiyatları da farklıdır.
Vaser Lipo Fiyatlarını genelleyecek olursak ; 4000 tl ile 10000 tL arasında değişmektedir. Ancak bir çok kurum Vaser Lipo fiyatlarını türk lirası cinsinden değilde, Euro veya Dolar cinsen ücretlendirmektedir. Bu yüzden Döviz kuruna göre, fiyatlar da farklılıklar meydana Gelebilir.

liposuction fiyatları bebeklerde isilik yeni liposuction fiyatları izmir vaser lıposectıon fıyatları vaser sezeryan korsesi lipo ameliyatı ne kadar ciltteki kızarıklar tedavisi cilteki kızarıklar 3G LİPOSUCTİON FİYATLARI

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir