Suna Dumankaya-Ender Saraç Sivilceler için Maske

Sivilce Lekeleri ve yüzde oluşan çukurlar için Suna Dumankaya bir bitkisel kür açıkladı. Bu kürün ne kadar faydalı olduğunu ise elbette kullanacak olanların sonuçlarını yazması ile öğrenmemiz mümkün. Doğal Cilt Bakımı ile ilgili olarak Kür ve maskeler paylaşan Herbalist Doktorlarımız, ilaç kullanmadan sivilce izi ve lekelerinin geçmesinin mümkün olduğunu söylüyor. ilaçlı tedavilere göre çok daha sağlıklı olan ancak iyileştirme süresi çok daha uzun olan bu bitkisel kür ve doğal maskeler sayesinde sivilce izleri ve lekelerinden kurtulmak Mümkün.
Bu yazımızda Suna Dumankaya’nın Yumurta Akı ve Limon Maskesini ele alacağız. Hazırlanışı ve kullanımı ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Suna Dumankaya ve Ender Saraçtan Sivilce Maskesi Kürü
Suna Dumankaya ve Ender Saraçtan Sivilce Maskesi Kürü

Ancak şunu belirtmek gerekiyor ki sivilce çok derinlere işlemişse ve cildin kolajen ve elastin dokusuna zarar vermişse bu durumda bitkisel ve doğal yöntemlerden ziyade dermabrazyon, kimyasal peeling ve lazerle cilt soyma, yüz ütüleme gibi yöntemlerle veya daha ileri vak’alarda estetik ameliyatlar ile çözüm bulunulabilir.

Sivilce izleri ve Lekeleri için Kür-Doğal Maske

Kürün hazırlanması için Gerekli Malzemeler:
1 adet çiğ yumurtanın akı (sarısından ayrılacak)
– Bir çay kaşığı limon suyu
– Bir çay kaşığı çiçek balı (süzme bal)
– iki yemek kaşığı pastane mayası

Suna Dumankaya Sivilce izi ve Lekeleri için Maske Hazırlanışı

Bir yumurtanın akı, bir çay kaşığı limon suyu ve bir çay kaşığı balı, iki yemek kaşığı pastane mayasıyla karıştırarak cildinize sürün. Hazırlamış olduğunuz kürü yaklaşık 20 dk yüzünüzde bekletin.
Bu maskeyi yaklaşık 2 Ay boyunca uygulamanız gerekiyor

Ender Saraç Sivilce Maskesi

2 avuç kadar buğdayı ezip, yaklaşık 2 bardak kadar suya koyup karıştırın.
2 adet yumurta sarısı ve 1 çorba kaşığı kadar Badem yağı
– Doğal Gül Suyu
Suya eklenip karıştırılan Bugdaya, Yumurta sarılarımızı ve badem yağını da ilave edip güzelce karıştırın. Yüzünüzde sivilce ve sivilce lekeleri olan bölgelere güzelce sürün ve kurutmaya bırakın. Maske yüzünüzde kuruduktan sonra duru su ile güzelce yıkayın. Ardından Elinizde ki doğal gül suyu ile yüzünüzü bir tonik ile temizler gibi temizleyin.
Bu maskeyi Günde 2 defaya kadar uygulayabilirsiniz.

 

sivilce kurusiktan sonra kalan sivilce iZleri ibrahim saraçoglu suna dumankaya sivilce lekeleri için maske sivilceleri geçiren maskeler akne cukurlari suna dumankaya sivilce izlerine kesin çözüm suna dumankaya şuna dumankaya sivilce maskesi sivilcelere kesin çözüm suna dumankaya ender saraç yüzdeki sivilce lekeleri ve çukurları icin bitkisel kür ender saraç suna dumankaya çukurlar için maske ender sarab sivilce lekeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*