Saç Ekim Merkezleri Fiyatları iStanbuL

Saç Ekim Fiyatlarını belirleyen en önemli etken, Saç dikimi esnasında verilen emektir. Genel olarak saç ekimi için gerekli olan maliyetler sabit iken, harcanan emeğe karşılık istenen ücretler farklılıklar gösterebiliyor. Saç ekimini hemşireye veya teknisyenlere yaptırırsanız maliyetiniz biraz daha düşecektir. Doktor veya saç ekim uzmanlarının vermiş oldukları emeğe daha yüksek fiyatlar istenmektedir.
Önce ki zamanlarda saç ekim yöntemi olarak kullanılan FUT yöntemi, harcanan emeğin aynı olmasına rağmen, kliniklerde fiyat konusunda değişiklikler gösterebilmektedir. Burada fiyat açısından en belirleyici durum, kiliniğin saç ekimini kaça mal ettiğidir. Saç ekim uzmanlarını bir araya getirebilen kliniklerde, bir günde 5 kişiye kadar saç ekimi yapılabildiği için, bu kliniklerde, Yaklaşık 1500 lira gibi düşük maliyetlerle saç ekimi yapılabilmektedir. Ancak ismini ön plana çıkarmış, Lüks semtlerde bulunan Saç ekim merkezleri ise, 3000 Euro gibi yüksek ücretler talep edebilmektedirler.
Saç ekimi Mecidiyeköy, Saç ekimi fiyatları,istanbul-sac-ekimi-fiyatları ve merkezleriSaç ekimi fiyatlarının pahalı veya daha ucuz olmasını belirleyen bir diğer önemli sebep ise, Saç ekimi yapılacak olan kişi sayısıdır. Kişi sayısı ne kadar fazla olursa, saç ekim ücreti o kadar düşük olur. Ayrıca yılın bazı dönemlerinde de, klinikler sabit giderlerini karşılamak için kampanyalar yapabilmektedir. örneğin kış aylarında bu tür klinikler çokça kampanya yapmaktadır. Saç ekimi için ideal dönemdir.
Yukarıda ki durum yaz aylarında ise tam tersine dönmektedir. Özellikle yurt dışından gelen kişiler, yaz aylarında saç ekim fiyatları ‘nın artmasına sebep olurlar. Bu yüzden saç ektirmek istiyorsanız , kış aylarında kliniklerin kampanyalarını takip edebilirsiniz.
FUE yöntemiyle yapılan Saç ekiminde fiyatlar farklılıklar gösterebilmektedir.
Bunun en büyük sebebide, FUT yöntemini kullanan klinikler, Kişiyi bu yönteme yöneltmek için, FUE saç ekimi yöntemine yüksek ücretler istemesidir. 1 graft 8-10 Euro gibi…
FUE Saç ekim yöntemi kullanan kliniklerin ise 1 graft için verdikleri fiyat genellikle 3-5 EURO arasında değişmektedir.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır ? Tüm Aşamaları

Aşağıda ki video’da saç ekimi için hastada yapılan hazırlıklar ve saç ekim aşamaları yer almaktadır. Operasyonu Dr. Serkan Aygin gerçekleştirmektedir. Videonun tamamını izlerseniz, saç ekim esnasında neler ile karşılaşacağını hakkında bir ön bilgi edinmiş olursunuz.

Saç Ekimi Yaptıracaklara Öneriler

  1. Saç ekimi yaptırmayı düşündüğünüz merkezlerle, Mail veya telefon yoluyla iletişime gectiğinizde, fiyat bilgisi için Kliniğimize gelmeniz gerekir deniyorsa, bu sizi oraya getirtip ikna etmeye çalışacakları anlamına gelir. Aksi halde Saç ekiminin maliyeti aşağı yukarı bellidir ve size telefonda bile bir fiyat sunabilirler.
  2. Şayet, Size telefonda söylenen fiyat çok cazip ve düşük bir fiyat ise, bunun da bir yem olduğunu, yine sizi kliniğe getirmek için bir çaba olduğunu biliniz.
  3. Saç ekimi fiyatı soruldugunda size 3000 EURO gibi bir fiyat söyleniyorsa, bu kliniğin üst düzey geliri olan kişilere hitap ettiğini biliniz.
  4. Fue ile Fut fiyatları aynı ise, bu size seans ücretlerinin verildiği anlamına gelir. Kaç graft saç ekileceği konusunda mutlaka bir konuşma yapmalısınız.

Son Söz : FUE saç ekim yöntemi için uygun sayılabilecek fiyat 1 graft 1 Euro civarında olanıdır. Daha düşük söylenen fiyatlarda, Saç ekim kalitesinin düşebileceğini göz önünde bulundurun mutlaka. Bu rakamları dikaktli ce analiz edip, iletişime geçtiğiniz saç ekim merkezlerinin internette bıraktıkları izlenimleri de mutlaka takip edin.

 

istanbul sac ekim merkezleri ve fiyatlari kis aylarinda sac ekim fiyatlari sac dikim merkezi sac nakli istanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*