Lazer epilasyon Merkezleri Seçerken Neye Dikkat etmeliyiz ?

Lazer Epilasyon nedir?
Normal hayatımızda sık sık Karşımıza Çıkan ve Bir çok kişinin belkide ne oldugunu bilmediği Lazer epilasyon, Vucurumuzda istenmeyen, ve bizi huzursuz eden kıllardan ilaç kullanmadan teknoljik yöndemler kurtulmamızı sağlayan teknolojik bir tıbbı işlemdir.
Lazer Epilasyon’un Uygulaması nedir?
Lazer Epilasyon‘da kullanılan lazerlerde bulunan başlıkların ısın dalagaları, deri içerisindeki kıl kökü tarafından tümüyle emilme özelliğine sahiptir. Soğutma şeklinde kullanılan lazer tekniği ile yapılan lazer epilasyon , kıl kökünü yakarak o bölgede kalıcı “kılsızlık” saglar. Yanan bu kıl kökleri canlılığını yitirir ve Lazer epilasyonla istediğimiz Temiz kılsız bir cilde Sahip oluruz.

Lazer Epilasyon Merkezini neye göre seçmeliyiz ?
Lazer Epilasyon yaptıracağınız zaman, muhakkak ve muhakkak Lazer epilasyon konusunda uzman bir lazer epilasyon merkezi seçmenizde Fayda Vardır. Hatta Epilasyonunuzu bir cilt doktoru tarafından yaptırmanız da buyuk yarar vardır. Lazer epilasyon ne yazıkkı bir çok merkez de doktor olmayan kişiler tarafından yapılmaktadır. Lazer epilasyon merkezi açan bu kişilerin ilk hedefi hasta sağlığından ziyade para kazanmaktır. Piyasa da dönen garantili sonuç gibi söylemlere de inanmayınız.
Bu için mutlaka bir cildiye uzmanının bulundugu köklü bir Lazer epilasyon merkezinde işleminizi yapmanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*