KOAH Bitkisel Tedavi Yöntemi

Bu yazımızda KOAH hastalığı bitkisel tedavisi ile ilgili Prof. Dr. ibrahim Saraçoğlu’nun Kürünü size anlatmaya çalışacağız. Her ne kadar KOAH önemli bir hastalık olsa da Bitkiler ile etkisi azaltılabilmektedir.
Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), amfizem ve kronik bronşiti içine alan bir hastalık türüdür. KOAH’ın en çok görülen belirtisi, akciğerlere dolan havanın dışarıya verilmesi sırasında yarattığı sıkıntıdır. Yani Bir nevi Nefes Darlığıdır.
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ‘da KOAH hastası olanlar için Yulaf Samanı kürünü açıkladı. Uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkan bu Bitkisel Tedavi yöntemleri çoğu zaman tedavide başarılı olup ve herhangi bir yan etki de taşımamaktadır.
Hazırlanışı: Bir su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı yulaf samanı konularak 7 dakika kısık ateşte kaynatılır.Yedinci dakika dolar dolmaz bekletmeden sıcakken süzülür.

Koah Tedavisi
Koah Tedavisi

Uygulanışı: Ilıyınca yudum yudum içilir. Bir ay süre ile gün aşırı sabah,öğle veya akşam yemeklerinden iki saat sonra yudum yudum içilir. 1 ayda toplam 15 gün uygulanmış olacaktır. Bir aydan sonra 15 gün ara verilir. 15 gün aradan sonra aynı şekilde tekrar edilir.

Etiketler: İbrahim Saraçoğlu koah hastalığı, bitkisel koah tedavisi, koah nedir, koah tedavisi, koah hastalığına ne iyi gelir, koah hastalığı için doğal bitkisel kür tarifi, koah hastalığına iyi gelen bitkiler nelerdir, koah hastalığı için şifalı bitkiler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Koah Hastası Olan Bir Hastanın Uygulamış olduğu kürler ve yöntemleri ile ilgili şu açıklamayı yapmaktadır.

Koah Hastalığı Bitkisel Tedavi
Koah Hastalığı Bitkisel Tedavi

koah bitkisel tedavi koah hastalığının bitkisel tedavisi koah hastalığına ne iyi gelir koah hastalığına iyi gelen bitkiler koah hastalığı için bitkisel çözüm koah hastalığı bitkisel tedavi koah icin bitkisel tedavi koah hastalığına bitkisel çözüm koah bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu ibrahim saraçoğlu koah

8 Replies to “KOAH Bitkisel Tedavi Yöntemi

  1. Merhaba Ali bey. Koah önemli bir rahatsızlık olduğu için her ne tür bir bitkisel tedavi uygulayacak olursanız bile mutlaka doktrunuza danışın. Ancak Yulaf samanının iyi geldiği söylenmektedir.

 1. yaklaşık 3 ay önce zaturyeden dolayı tedavi görürken bu hastalık çıktı sigarayı 35 gün bıraktı tekrar başladım 2012 yılında emakli olduktan sonra günde 30 den içiyordum tedaviden sonra 2 günde 1 paket içiyorum nefesimdeki darlık eskisi kadar degil ançak koyu balgam çıkartıyorum balgam sökücü ilaç kullandım sabahları çıkan balgam beyaza yakın ve biraz tuzlu geliyor ayrıca günde bir kez bir kase yogur yiyorum bununda faydası olurmuDağekigi,Ada Cayı,Baga otu,Toz Zencefil Karışmıyla yapılan cayın bu hastalıga ne gibi faydası olur zararı varmıdır saygılarımla degeli hocam önerin ne ola bilir

  1. Merhaba Cengiz Bey. Sigarayı Kesinlikle bırakmalısınız. Oluşan balgamın sebebi içtiğiniz sigara ve bronşlarınızda ki iltihaplanma olabilir.
   Yazdığınız Bitkilerle ilgili olarakta, genel olarak bronşları rahatlatıcı olduklarını söyleyebiliriz. Özellikle Baga otu olarak bilinen Sinir otu, biberiye, çemen, ebegümeci, hünnap, ısırgan otu, semiz otu, adam otu, ban otu, lavanta gibi bitkiler uzmanlar tarafından KOAH hastalarına önerilmekte.

 2. Bu yukaridaki kürù bi gün yapip bi gün yapmayacakmiyiz.bi de sabah ogle aksam ayri ayri mi yapacagiz.

  1. Merhaba Fatih Bey. Yulaf Samanı kürünü, içeceğiniz gün hazırlıyorsunuz. 2 günde 1 olacak şekilde ya sabah öğlen, yada Sabah akşam içiyorsunuz. ( 2 kere yani ) Bir gün içiyorsunuz bir gün içmiyorsunuz.

 3. 1945 doğumluyum, şu an yaşım 69, sigara geç başladım ama 40 yıl içtikten sonra 5 yıldır içmiyorum, 2009 yılında KOAH hastalığını yakalandım, 5 yıl düzenli kontrol ve tedavi altındayım, Ancak kullanmış olduğum ilaçlarımdan yavaş yavaş umudumu yitirmeye başladım,Birde ilaçlarım ağzımda mantar yapmaya başladı , Hiçte ara vermeden devam etmekteyim. Altarnatif tedavi için yulaf samanına umudumu bağladım, Yulaf zamanı gelince bizzat tarladan kendim alıp saman yapmayı düşünüyorum ancak saman toz halindemi yokta granüle şeklindemi olması gerekiyor tereddüte düştüm tekrar kür hazırlanması için yardımlarınıza ihtiyacım vardır, Çay olarak hazırlandığında bazı katkılar gerekiyormu.
  SAYGILARIMLA

  1. Granül şeklinde olması yeterli. Herhangi bir katkı maddesi koymayın. ilaçlarınızı kullanmaya devam edin. ve Sürekli doktor kontrolünde olmaya çalışın. ilaçlarınız size başka etkiler yaratıyorsa doktorunuzdan değiştirmesini isteyebilirsiniz. Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*