ideal Kilo Hesaplama

ideal Kilonuz Kaç biliyor musunuz ? Boy, kilo ve yaş bilgilerini doğru birşekilde sisteme girerek, ideal kilonuzu kolayca öğrenin. Bir çok insan normal kiloda olmasına rağmen çevre baskısından dolayı kendini ya zayıf zannediyor yada kilolu sanıyor. Bu yanlış algıyı ortadan kaldıracak olan ideal kilo hesaplama formülü ile oluşturulmuş Hesaplayıcımızla ortadan kaldıracağımızı umuyoruz.
Sadece ideal kilonuzu değil, ortalama kalori ihtiyacınızı da ölçümleyebilirsiniz. Gün içinde almanız gereken kaloriyi bilirseniz ideal kilonuza çok daha rahat erişebilirsiniz.

ideal Kilo ve Kalori Hesaplama


ideal kilo hesaplama formulu yas-ve-boya-gore-ideal-kilo-hesaplama

2 Replies to “ideal Kilo Hesaplama

  1. merhaba ben 17 yasındaym boyum 163 kılo 59 bolgesel kılo vermek istiyorum göbegım yok. yanlız basen ve üst bacak kısmım cok kalın ne yapmamı önerirsiniz acıl? diyet yaptım yanlızbu bölgelerden kılo veremıyorum. kıloyu yuzden verıyorum acıl

    1. Merhaba Eda Hanım. Öncelikle, akşam yemeğini azaltmalısınız. Gün içinde yağlı yemeklerden uzak durun. Daha çok salata ağırlıklı beslenin. Basen bölgesinde yağlanma varsa, bu bölgede ki kasları çalıştıracak egzersizler yapmalısınız. Bu egzersizleri de Basen Eritme Hareketleri adlı yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*