Hızlı Yağ Yakıcı Diyet

Başlangıç : Hızlı zayıflamak için yapmanız gerekenlerin başında spor gelmelidir. Unutmayın Diyet yaparken Aç kalmalısınız ama asla vitaminsiz veya proteinsiz kalmamalısınız. Bunun için sizi doyurmasa bile vucudunuzun dengesinin bozulmaması için mutlaka Vitamin ve protein değeri yüksek ürünleri Sofranızda bulundururken, Yağ ve şeker oranı yüksek olan yemeklerden de uzak durmalısınız.
Aşağıda bahsedeceğimiz Diyet Ender Saraç tarafından önerilen bir diyettir. Bu diyet hızlı yağ yakıcı olma özelliği taşımaktadır. Bu diyet sayesinde vucutta ödem oluşmasına sebep olacak olan suyun atımı kolaylaşır.
Yağ Yakıcı olduğu için hızlı yağ yakar. Bu özelliği sayesinde öbezite hastalarında ve zayıflamak isteyen kişiler için sıkça tavsiye edilmekte ve kullanılmaktadır.
Diyet içerisinde bulunan besinler, vitamin ve protein değeri yüksek olduğu için ayrıca enerji verir.
Vucudun direncini artırarak cildi besler. Böylelikle hem kırışıklık hemde yaşlılık önleyici özelliği bulunmaktadır.

Yağ Yakıcı Diyet : Mate Çayı Hazırlanışı

Sağlıklı Yağ Yakıcı Diyetler
Sağlıklı Yağ Yakıcı Diyetler

Mate, Biberiye, Kekik, Funda yaprağından 1′er tatlı kaşığı, Yeşil çaydan 2 tatlı kaşığı 1 litre kaynamış suya eklenir 10 dakika demlendikten sonra süzülerek içilir. Kilo farkını ve etkisini hemen 3 gün içerisinde göreceksiniz
Sabah hazırlayıp ister soğuk ister sıcak gün içerisinde 1-2 litre tüketiniz.

Örnek Yağ Yakıcı Diyet Mönüsü

Kahvaltı: Fındık ezmesini ekmeğe sürerek tükebilir ve yanında içecek olarak sodayı içebilirsiniz. Sodaya Limon eklemeyi unutmayın. Limon en hızlı yağ yakıcıdır.
Öğlen: 1 bardak içine limon sıkılmış soda, 1 kase maydanozlu sebze salatası, 40 gram kadar da diyet tonbalığı

Akşam: 1 bardak soda
80 gram konserve diyet tonbalığı, büyük bir kâse yeşil salata (limon suyu, bir tatlı kaşığı yağ ve maydanozla tatlandırılmış), 30 gram bitter çikolata.
Bu tür şok diyetlerin uzun süre uygulanması önerilmez. Diyet sonrası vucutta oluşan toksin maddeleri atmak için bol bol su tüketmeyi unutmayın.

Ayrıca ara öğünlerde mutlaka 1 bardak Greyfurt Suyu için.

 

yağ yakıcı diyet yag yakan diyet yağ yakıcı diyet listesi yag yakici diyetler Yağ yakan diyetler yağ yaktıran diyet hizli yag yakici diyet yağ yakıcı diyet ender saraç yağ yakan diyet listesi hızlı yağ yakan diyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*