Göz Altı morlukları için Bitkisel tedavi Yöntemi

Göz Altı Morlukları için Doğal Tedavi

Suna Dumankaya‘nın Göz Altı Morlukları için  bitkisel maske ve tedavi yöntemlerini sizler için derledik. Bu uygulamaları yaparak göz etrafında ki morluklardan ve şişkinliklerden doğal, bitkisel tedavi yöntemi ile kurtulabileceksiniz.

Taze Yeşil incir

Taze inciri ikiye bölün ve göz altında oluşan morlukların üstüne koyun. Bir süre bekledikten sonra göz altı morluklarından kurtulmuş olacaksınız. Şayet bunu yapacak durumda değilseniz ;

Göz Altı morlukları için Doğal Bitkisel Tedavi Yöntemleri
Göz Altı morlukları için Doğal Bitkisel Tedavi Yöntemleri

Kahve ve Yumurta Akı Maskesi

Bir çorba kaşığı kahveyi bir yumurta akı ile karıştırın. Hazırladığınız Karışımı bir gazlı bezin üstüne koyun. Yaklaşık 15-20 dk göz altı morluklarının oluştuğu bölgede bekletin. Bunu yaptıktan Sonra göz altında oluşan morlukları ve şişkinlerin gideceğini fark edeceksiniz.

Elma

Göz çevresinde oluşan morluklar için elma kabuğu çok iyi bir yöntemdir. Bir Elmayı soyun ve kabuklarını gözünüzün üstüne koyun. Göz altı morlukların gideceğini göreceksiniz.

Salatalık

Göz sağlığı için mucize birkilerden biri de salatalık. Göz üstüne salatalık koymak hem gözü hemde göz etrafında oluşan morluk ve şişkinlikler için çok etkili bir sebzedir.
Salatalığı dilimleyin ve bu dilimleri gözünüzün üstüne ve etrafına koyun. Yaklaşık 15-20 dk bekleyin. Göz morluklarının ve şişkinliklerinin gittiğini fark edeceksinizdir.
Fakat göz cevresinde oluşan morlukla ve şişkinlikler bir hastalıktan dolayı oluşmuşsa mutlaka doktora muayene olun.

Göz Altı Morlukları neden olur, Nasıl Geçer

goz alti morluklarina kesin cozum suna dumankaya göz alti morluklari goz alti morluklarina ne iyi gelir göz altı morluklarına bitkisel çözüm göz altı morluğuna kesin çözüm gz alt morluklar tedavisi gözalti morluklari için bitkisel çözüm göz altı morlukları için bitkisel çözüm göz altı morlukları için kahve ve yumurta akı göz alti morluklari icin bitkisel yontem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*