“En Etkili Basen Eritme Hareketleri YENİ!” için2 Yorum Yapıldı.

 1. Basen eritmek için ne yapmalıyım dedi ki:

  Merhaba. Kalçalarımda ve bacaklarımda yağlanma oldu. Sürekli evde olduğum içinde yediklerim direkt yağa dönüşüyor. Bu hareketleri ne kadar süre uygularsam sonuç alırım ?
  Bide ben kalçalarımın büyümesini istemiyorum. Spor yaparsam yağları eriyince küçülürler mi ? İnsanların bana bakmasından rahatsız oluyorum artık. Basen eritmek için ne yapmalıyım yardım edin lütfen : )

  • admin dedi ki:

   Merhabalar.
   Basen ve Kalça bölgesinde ki yağlar, genellikle Yüksek kalorili hazır gıdalar tüketildiğinde oluşuyor. Özellikle Hamburger, Kola ve Enerji içeceğinin fazla tüketilmesi, basen ve kalçaların yağlanmasına neden olur.

   Evde Basen eritmek için yazımızda yer alan hareketleri uygulayabilirsiniz. Hangi hareketi kaç defa yapacağınız konu içerisinde Sayı ve Set olarak verilmiş. Ancak uzun zamandır evde olduğunuzu ve Spor yapmadığınızı varsayarak şöyle bir öneride bulunabiliriz.

   Başlangıçta bu hareketleri yapabildiğiniz kadar yapmaya çalışın ve çok zorlandığınız yerde bırakın ve sayısını/süresini aklınızda tutun veya Not edin. 1 hafta boyunca bu sayıyla çalışmaya devam edin. 1 Hafta Sonra Her harekete 5 sayı ekleyin.

   Düzenli olarak bu hareketleri yaptığınızda 4 hafta içerisinde basen bölgesinde gözle görülür derecede incelme olacaktır. 3 ay sonunda ise neredeyse tüm yağları eritmiş olursunuz.

   Yağ yakmak için iki önemli durum vardır. Düşük kalorili beslenmek ve Spor yapıp, kalori harcamak. Kendinize inanın. Başaracaksınız..

Yorum Yap