Cinsel Gücü Artıran Bitkiler Nelerdir ?

İnsanlar yüzyıllardır sağlık sorunlarına çözümü bitkilerde aramaktadır. Çok uzun zamandır kullanılan bitkilerin doğru ve yerinde kullanıldığında destekleyici olarak çok faydaları olduğu bilinmektedir. Diğer rahatsızlıklarda olduğu gibi Cinsel performansınızı yükseltmek için de bitkilerden yardım alabilirsiniz. işte Sizi ateşleyecek bitkiler.

Cinsel Gücü Artıran Bitkiler

Ginseng
Uzakdoğu ülkelerinde yüzyıllardır kullanılan ginseng ilaç yapımında ve bir çok tedavide kullanılmaktadır. Genel olarak Yaşlanmaya karşı etkili olan ginseng doğru kullanıldıgında afrodizyak etkisi yaratarak Cinsel Gücü Artırmaktadır.

Rezene

Rezene Bu alanda bilinen en eski bitkilerden biri. Rezene ile çay hazırlayıp içtiğinizde cinsel isteğiniz konusunda hatırı sayılır derece de artış olacağını göreceksinizdir.. Ancak Her zaman tüketilmesi önerilmemektedir. 10-15 günde bir tüketildiğinde sorun yaratmamaktadır.

Karanfil

Bir çok alanda Kullanılan karanfil Cinsel gücü artıran bitkiler arasında da yerini alıyor. Kronik yorgunluklara iyi gelen karanfil vucudunuzu enerjiyle dolduracak ve cinsel gücünüze güç katacaktır.
Karanfili direk ağzınıza alıp emebilir, isterseniz demleyerekte cay olarak tüketebilirsiniz. Sık kullanılması tavsiye edilmemektedir. Hafta bir tüketilmesi yeterlidir.

Zencefil

Birçok alanda kullanılan Zencefil eskilerden beri cinsel gücü artırdıgı bilinen bir bitki. Zencefil Çayı demleyerek içebilirsiniz. Fazla tuketildiğinde sindirim sorunlarına neden olabilmektedir. Dikkatli olun..

Tarçın
Daha Çok iştah acıcı nolarak bilinen tarcın cinsel iştahınızı da acan bir bitki. Kabugundan cay demleyerek tüketebilir yada öğütülmüş tarcını tatlılarınızda kullanarak tüketebilirsiniz. AFRODİZYAK etkisi yarattıgı için performansınızı artıracaktır.

Hardal

Bu alanın babası sayılır. Cinsel dürtünün oluşmasını sağlayan hormonların çalışmasını sağlayan enzimleri içeren hardal adeta bir ateşleyici etki göstererek sizi oldugunuzdan çok daha istekli yapacaktır.

Meyan kökü

Meyan Kökü Daha çok kadınlarda cinsel gücü artıran bir bitkidir. Cinsel arzuyu, şehveti doruklara çıkarabilir.

Vanilya
Vanilya beyninize etki ederek haz duymanıza neden olan bölgeyi uyarır ve bu durum cinsel istek yaratabilir.

sertleşmeyi saglayan bitkiler sertlesmeyi artiran besinler sertleşmeye iyi gelen bitkiler sertlesmeyi artiran yiyecekler sertleşmeye iyi gelen yiyecekler sertleşmeyi sağlayan besinler sertleşmeyi artıran bitkiler sertleşmeyi sağlayan yiyecekler erkekte sertleşmeyi sağlayan besinler sertleşmeyi saglayan bitkiler nelerdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*