Bacak Estetiği ve Fiyatları

Bacak Estetiği vucudun diğer bölgelerinde olduğu gibi estetik ve sağlık açısından sorunlu olan bölgenin ameliyat ile düzeltilmesi olayıdır. Uzun, düzgün ve uygun dolgunlukta bacaklara sahip olmak tabiki sizinde hakkınız. Tıbbın gelişimiyle beraber artık vycydyn herhangi bir bölgesinde estetik yapmak mümkün hale geldi.
Bacak Estetiği, Kalın, dolgulu ve yağlı bacaklarda, Çapraz bacaklarda ve ince bacaklarda uygulanmaktadır. Bu tür sorunlar daha çok genetik kaynaklı oldukları için dışardan mudahele olmadığı sürece düzelme meydana gelmemektedir.
Bacak bölgesinde meydana gelen problemlerin çözümü için bacak implantı ( calf implant ), liposakşın (Liposuction) ve yağ enjeksiyonu gibi yöntemler uygulanmaktadır. Bu yöntemlerin herbiri tekbaşına yeterli olduğu gibi bir kaç yöntem aynı anda da kullanılabilir.

Bacak Estetiği : Bacak Dolgusu
Bacak Estetiği : Bacak Dolgusu

Vücuttaki simetriyi ve görünümü uygun hale getirmek estetiğin temel amacıdır. Bu amaçla; Liposakşın ve yağ enjeksiyonu tekniklerinin yardımı ile basık ve geniş görünümlü kalçalar daha dar, daha kalkık ve çıkıntılı bir görünüme getirilebilir, bacak ve basen bölgesi düzeltilerek bacak daha düzgün ve olduğundan daha uzunmuş gibi gösterilebilir. Diz bölgesine yönelik girişimlerle bacağın çarpık görünümü düzeltilebilir.

Bacak Estetiği Fiyatları

Bacak Estetiği Fiyatları kullanılacak yönteme ve gideceğiniz Hastaneye veya kliniğe göre değişmektedir. Genel olarak 3000 tl ile 5000 tL arasında fiyatlandırılmaktadır. Ancak Bu konuda Nam salmış doktorlar bu fiyatları biraz yükseltebilirler.Örneğin :
Ahmet Karacalar Bacak Estetiği fiyatı yaklaşık 6250 tl ile 7500 tl arasında değişmektedir. Ancak iyi bir pazarlık sonucu bu fiyatlar aşağı çekilebilir.

 

bacak estetiği fiyatları bacak estetiği yaptıranların yorumları bacak estetiği yaptıran ünlüler ahmet karacalara bacak estetiği yaptıranlar bacak estetiği fiyatları 2014 estetik ameliyat fiyatları 2014 bacak estetiği yaptıranlar bacak estetiği fiyatı bacak düzeltme ameliyatı fiyatları ahmet karacalar fiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*