Ahmet Maranki Cilt Beyazlatma Kürü

Cilt kararması için Ahmet Maranki domates suyu kürünü önerdi. Kararan ve bronzlaşan cildinizi beyazlatmak istiyorsanız size Domates suyu kürü Öneriyoruz. Ten renginden memnun olmayıp, Cilt beyazlatmak isteyenler veya daha beyaz bir cilt için birçok maske uygulamaktadır. Yapılan Maskelerden her ne kadar olumlu sonuç alınsada doğal yollarla cilt beyazlatmak daha sağlıklı olmaktadır. Domates Suyu Kürü sayesinde vucudunuza herhangi bir ilaç almadan cilt beyazlatma işlemini başarı ile yapmış olacaksınız.
Doğal ürünlerle yapılan cilt beyazlatma işlemleri, kimyasal madde içeren kremlerden çok daha sağlıklıdır. Doğal yollardan cildinizi beyazlatabileceğiniz, bitkisel cilt beyazlatma maskesini kolay bir şekilde hazırlayabilir ve uygulayabilirsiniz.

Cilt Beyazlatma Maskesi : Domates Kürü

Cilt beyazlatmak için hazırlayacağımız maske için gerekli malzemeler ; 1 adet domates ve bir miktar un’dur. Bunların dışında karışıma katmak için birşey gerekmemektedir.

Cilt Beyazlatma Maskesi Hazırlanışı

Bitkisel Cilt Beyazlatma Maskesi: Domates Suyu Kürü
Bitkisel Cilt Beyazlatma Maskesi: Domates Suyu Kürü
Ahmet Maranki Hocamızın önerdiği Domates Suyu Kürü Hazırlanışı : Domatesimizi güzelce yıkayıp kabuklarını soyuyoruz. Soyduğumuz domatesi blendır yardımı ile güzelce suyunu çıkarıyoruz. Daha sonra bu suyu ince bir süzgeç ile süzerek posadan ayırıyoruz ve içine bir miktar un katarak macun halini alana kadar güzelce karıştırıyoruz. Hazırladığımız bu maskeyi yüzümüze uygulayacaksak, göz çevresi ve dudaklar hariç her yere güzelce sürüyoruz. Cilt Beyazlatma Maskesi yaklaşık 8-10 dk kadar yüzümüzde kalması gerekiyor. Bu maskeyi haftada 3 gün (2 gün aralıklarla) uyguluyoruz ve cildimizi beyazlatıyoruz.

Cilt Beyazlatma ve Cilt Lekeleri için Maske

Birçok insanın ortak problemidir Cilt Lekeleri. Ancak güzellik kadına mahsus olduğu için cilt lekeleri ve cilt beyazlatma konusunda bayanlar daha çok problem yaşamakta ve bu cilt Lekelerini geçirmek için Maske hazırlayıp uygulamaktadır. işte Bizde bu konuda size yardımcı olmak için araştırmalar yapıp, sizin için etkili maske tariflerini veriyoruz.

Cilt beyazlatma ve Leke giderici Maske için gerekli malzemeler ; Bir çay bardağı pirinç, 2 çay bardağı su. Pirinçlerimizi suyun içerisinde 5-6 saat beklettikten sonra, pirinçten elde edeceğimiz su ile her gün akşam yatmadan önce cildimizi siliyoruz. 12 gün boyunca bu formül ile birlikte, cilt beyazlatma yöntemini uygulayabilirsiniz, özellikle cilt lekelerinize daha çok sürünüz, yoğunlaşın o bölgelere, cilt lekelerinizin kaybolduğunu göreceksiniz.

cilt beyazlatma yüz beyazlatma ibrahim saraçoğlu cilt beyazlatma pirinç maskesi maranki ahmet maranki cilt beyazlatma cildi beyazlatma cilt beyazlatma yöntemleri cildi beyazlatmak için yüz beyazlatma maskesi ten beyazlatma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*