Acnelyse Krem ile Sivilce Tedavisi

Sivilce problemi yaşayanlara uzmanların en çok tavsiye ettiği kremlerden biri olan Acnelyse krem, içeriğinde ki etken maddeler sayesinde bir çok cilt rahatsızlığında tavsiye edilmektedir.
Acnelyse krem, her ne kadar sadece sivilce tedavisi için kullanıldığı düşünülse de aslında durum böyle değildir. Siyah noktalar üzerine de oldukça etkilidir. Gözeneklerde bulunan, kurumuş yağ bezelerinin çözüp cilt dışına kolaylıkla atılmasını sağlıyor. Sedef ve benzeri deri hastalıklarında da tercih edilen Acnelyse krem, ciltte ki renk bozukluklarını da tedavi ederek cilt lekeleri problemi yaşayan kişilere de çözüm sunuyor. Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran Acnelyse krem , doktorların reçetesinde kendisine yer buluyor.

Acnelyse Krem Nasıl Kullanılır ?

Acnelyse Krem Yan Etkiler ve Kullanımı
Acnelyse Krem Yan Etkiler ve Kullanımı

Acnelyse kremi , cildinizde problem olan bölgeye ince bir tabaka şeklinde sürüp, parmak uçlarınızla hafif masaj yaparak yedirin. Acnelyse krem uyguladıktan en 1 saat boyunca, başka herhangi bir kozmetik ürün kullanmayın. Cildinize sürdükten sonra en az 2 saat kadar , krem sürdüğünüz yeri yıkamayın.

Acnelyse Krem Yan Etkileri

Belirli alanlarda kızarıklık, şişme, kabuk oluşması
Ciltte çok fazla kuruluk.
Ciltte hafif ten değişimi renklerde değişiklik.

acnelyse acnelyse kullananlar acnelyse krem kullananlar acnelyse krem acnelyse sivilce acnelyse sivilce kremi acnelys kullananlar acnelysa cilde etkileri acnelyse kremi acnelyse yağ bezeleri

2 Replies to “Acnelyse Krem ile Sivilce Tedavisi

  1. Ben yaklasik bir bucuk aydir kullaniyorum ama hala ayni bi degsm yok sivlclr deli gibi cikio …ne yapmalyim devam mi etmelyim brakmali mi ?

    1. Merhaba Ayşe Hanım. Durumunuzu tedavi gördüğünüz doktora bildirmeniz daha doğru olacaktır. Acnelyse krem Sizin cilt tipinizde ve sivilce probleminizde etki gösterememiş olabilir. Farklı bir tedavi tercih edilebilir veya Acnelyse krem yanında başka bir ilaç tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*