Tüy Azaltıcı Kremler

TÜY AZALTICI KREMLER

Tüy azaltıcı kremler sayesinde vucudunuzda bulunan tüyleriniz daha az ve daha geç çıkmaya başlar. Bu kremlerin temel etkisi kıl kökünün körelmesini sağlayarak o bölgede tüy veya kıl çıkmasını engellemektir.

Deo Cure Tüy Azaltıcı Krem

Deo Cure krem 2. kullanımdan sonra etkisini göstermeye başlıyor. 2 Aylık kullanımdan sonra vucudunuzda ki tüzyler daha ince ve daha seyrek olmaya başlayacak. Krem içeriğinde bulunan Aleovera, E vitamini, Provitamin B5 ve B12 vitaminleri sayesinde de cildinizi besler. Tüylü bölgeye Sürüldükten sonra yaklaşık 15 dk bekleyin. Daha sonra ılık su ile yıkayın. Kullanımı bu kadar basittir. Not : Bu krem epilasyon sonrası kullanılamaz. Epilasyon yerine kullanılabilir.

Sandex Tüy Azaltıcı Krem

Tüy Dökücü-Azaltıcı Kremler
Tüy Dökücü-Azaltıcı Kremler

Sandex Tüy azaltıcı Krem ile tüyleriniz olduğundan daha ince ve seyrek çıkmaya başlayacaktır. Sandex tüy azaltıcı kremi epilasyondan sonra kullanmanız gerekir. Sandex tüy azaltıcı kremi kullanmadan önce tüylerinizi tüyler temizlenmeli ve sonra bir hafta boyunca her gün sandex krem uygulaması yapmalısınız. Sandex tüy azaltıcı krem de kıl köklerine etki eder ve kıl miktarını azaltır.

Bioder Tüy Azaltıcı Krem

Fiyatı : 30 Lira civarındadır.

Bioder tüy azaltıcı krem diğer kremlere göre biraz farklı etki gösterir. Bioder tüy azaltıcı krem kıl köküne müdahele etmek yerine, kıl kökünü besleyen besinlerin yolunu keser ve tüylerin zayıflamasını ve dökülmesini sağlar. Gece kullanımda daha etkili olduğu söylenmektedir. Ayrıca bitkisel krem oldugu için tüm cilt tiplerinde kullanılabilmektedir.
– Capilex Tüy Azaltıcı Krem
Capilex krem tüy azaltıcılık özelliğinin yanında cilt besleyici olarakta kullanılmaktadır.Sonuç almak için; Bu kremi yaklaşık 6 ay kullanmanız gerekir Öncelikle tüylerinizi kökünden aldıktan sonra Capilex kremi masaj yaparak uygulamalısınız.

Cosmed Tüy Azaltıcı Krem

Cosmed krem Yüz bölgesinde ki tüyler için üretilmiştir.Yüz bölgesinde ki tüyler daha ince olduklaı için bu hassasiyete uygun olarak üretilmiştir. Öncelikle tüyler ağda yolu ile alındıktan sonra yüze masaj yapılarak sürülür. Her akşam kullanıma uygun bir kremdir. Dilerseniz Cosmed Tüy azaltıcı serum ile birlikte kullanabilirsiniz.

İlvina Tüy Azaltıcı Krem

İlvina krem doğal tüy azaltıcı kremdir. Özünde tamamen bitkisel etken maddeler bulunmaktadır. içeriğinde bulunan bitkiler sayesinde tüzlerin tamamen yok olmasını sağlar. Tam sonuç alabilmek için uzun süre kullanılması gerekmektedir. Uygulamak istediğiniz bölgedeki tüyleri kökünden aldıktan sonra, İlvina kremi uygulayabilirsiniz. Kremi uygulama zamanınız tüyler tekrar çıkana kadar devam etmelidir.

Bioder Tüy Azaltıcı Kullananların Yorumları

Bioder Tüy Azaltıcı Krem Kullananlar, Bioder tüy azaltıcı krem yorumları, bioder tüy dökücü krem

tüy azaltıcı krem tüy azaltıcı krem kullananlar tuy azaltici kremler deo cure kullananlar cosmed tüy azaltıcı kullananlar deo cure tüy azaltıcı krem kil azaltici bioder tüy azaltıcı krem kullananlar deo cure tüy azaltıcı krem kullananlar en etkili tüy azaltıcı krem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*