Saglikli Olmak adına herşey..

Selülitlere Bitkisel Çözüm : Selülit Nasıl Geçer

Hemen hemen her kadının şikayetleri arasında yer alan selülitler, bazı kadınların vucutlarına küsmesine bile neden oluyor. Genel olarak bacak kasları az çalışan bayanlarda meydana gelen selülit, Ani kilo alma ve vermeye bağlı olarakta oluşabiliyor.
Selülit oluşumunun kilo ile alakası yoktur. Zayıf olan bayanların da bir çoğunda selülit oluşmaktadır. Bunun en büyük sebebi bacak kaslarının çalıştırılmaması ve bu bölgede deri altında yağ birikmesi ve derisarkmasıdır. Başlangıçta sadece deri sıkıldığında, portakal kabuğu şeklinde görülen selülitler, önlem alınmadığı zaman iyice belirginleşir ve bacak güzelliğinin sonu olmaya başlarlar. Bu olumsuz durum bazen kıyafetinize de yansıyabilir. Örneğin tayt giyilmek istendiğinde, selülitlerin belirmesinden dolayı bu tercih değiştirilmek zorunda kalınıyor.

Peki Selülit Neden Olur ? Sebepleri Nelerdir..

  • Uzun süre boyunca hareketsiz kalmak ( Ayakta veya Oturarak)
  • Doğum kontrol Hapları, kilo yapar. Bu alınan kilolar ilaca bağlı olduğu için selülit oluşmasına da neden olur.
  • Beslenme Alışkanlıkları : Şayet dengeli beslenmiyorsanız, selülit oluşması kaçınılmaz. Herşeyden önce Beslenmenizi düzene sokun.
  • Fazla tuz, şeker ve unlu mamüller tüketmek
  • Ani kilo alıp vermeler : Ani kilo alıp verildiğinde deri kendini bu duruma göre ayarlayamaz. Örneğin hızlı kilo verdiğiniz zaman deride sarkmalar meydana gelir.
Selülit Nasıl Gecer : Selülitlere Bitkisel çözüm
Selülit Nasıl Gecer : Selülitlere Bitkisel çözüm

Sizi Selülit derdinden kurtaracak Bitkisel Çözüm yolları mevcut. Yazımızın devamında da bu doğal ve bitkisel çözümlerden bahsedeceğiz. Deneyen Bir çok Arkadaşımız, Bu bitkisel çözümden oldukça memnun olduklarını söylüyor. Bu yüzden Sizde mutlaka Deneyin ve Yaza Süper Bacaklarla Girin

Sizi 15 günde Selülitten kurtaracak bu formülü Düzenli uygulamanız gerekir. Gün içinde ki eylemlerinizi aksatmaması için Akşamları uygulamanız daha doğru olacaktır.

Selülite Bitkisel Çözüm

Malzemeler

5 yemek kaşığı biberiye yağı ( Kan dolaşımını hızlandırır ve Yağ yakımını hızlandırır )
5 yemek kaşığı susam yağı ( Cilt besleyici özelliği vardır )
5 yemek kaşığı tatlı badem yağı ( Cilt besleyici ve nemlendirici )
Streç film
Hazırlanışı ve Uygulaması,
Tüm malzemeleri cam bir kase içinde güzelce karıştırın.
Hazırlamış olduğunuz karışımı, 5-6 dk boyunca masaj yaparak selülit olan bölgeye güzelce sürün ve yedirin.
Streç filmle sıkıca sarıp yarım saat bekleyin ve sonrasında duşa girip güzelce keseleyin.
Selülit yok etme de daha hızlı sonuç almak için bu Bitkisel çözümden önce veya sonrasında bacak egzersizleri yapmanız etkisini oldukça artıracaktır.
Tüm bunları yaptıktan yalnızca 15 gün sonra selülitleriniz vucudunuzu terk etmiş olacak.

 

selülit nasıl geçer bitkisel selülit nasıl geçer selülit bitki selülitten nasıl selulit nasil selülit için sonuç alınmış formüller selulit icin bitkisel cozum selulit cozumu kilo aldım selülitim oldu nasıl geçer Streç naylon neyden olusmusturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir