Sandaloz Sakızı Diyeti : Sandaloz Sakızı Zayıflatır mı ?

Fazla kilolarıyla başı dertte olup, Sandaloz sakızını duymayanımız yoktur. Zayıflamak isteyen kişilere Sandaloz sakızı bir mucize gibi imdadına yetişiyor. 2 haftada Günde 7 kilo vermek çok zor görünsede aslında mümkündür. Sandaloz Sakızı da bu kiloları vermemizde bize yardımcı olacak ve kısa sürede daha hızlı bir şekilde zayıflamamızı sağlayacak. Sandaloz Sakızı diyeti, aslında çok bilinen ve duyulan bir diyet olsada henüz tam anlamıyla gün yüzüne çıkmış değil. Her alanda sağlıklı beslenmenin önemli olduğu gibi, zayıflamak isteyenler diyet anında da sağlıklı beslenmek zorundadır. Aksi halde zayıflamak isterken vücut başka yerlerden rahatsızlanmaya başlar ve istemediğimiz sonuçlar ortaya çıkar.
sandaloz-sakizi-diyetiObezitenin artmasıyla birlikte son dönemlerde maalesef ki patlama yaşayan, kalp ve damar hastalıkları, Kanser ve iç organlarda ki aşırı yağlanmalardan dolayı ölümler ne yazık ki 15 yaşın altına kadar düşmüştür. Buda Fazla kiloların aslında ne kadar zararlı ve bizim için önemli olduğunu göstermektedir.
Dünyanın hemen heryerinde insanları tehdit eden Obezite, dış görünüşte ki olumsuzlukların dışında artık önemli hastalıkların nedenleri arasında da yer alıyor. Bu yüzden zayıflamayı düşünen kişilerin doğru yollarla sağlıklı bir şekilde kilo vermesi halsizlik, baş ağrısı ve diyette yaşanan stresi de ortadan kaldıracaktır. Her kişinin metabolik faaliyetleri, Kas dokusu ve yağ miktarı, Beslenme alışkanlıkları ve yaşam biçimi farklı olduğu için Diyetler kişiye özel olmalıdır.Sağlıklı Diyetlerde, Vücudun ihtiyaç duyduğu her besin yer almalı ve metabolizmanın zarar görmeden faaliyetlerini yerine getirebilmesi oldukça önemlidir. Bu yönde bize yardımcı olacak olan diyetlerden biri olan Sandaloz Sakızı diyeti ile sağlıklı birşekilde kilo vermeyi sağlamış olacağız.

Sandaloz sakızının faydaları nedir ? Sandaloz Sakız Nasıl kullanılır?

Seçtiğiniz diyet sağlıklı bir diyet olsada, Onu nasıl hayata geçireceğinizi bilmiyorsanız yine istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Yola çıkmadan önce, elinizde neyin olup olmadıgını bilirseniz süprizlerle karşılaşmazsınız. Böylece ilerde Diyete devam etme konusunda sıkıntı yaşamamış olursunuz.

Sandaloz Sakızı Nedir?

Sandaloz sakızı,Yaklaşık 6 metre uzunluğa erişen ve Kuzey Afrika’da yetişen bir ağaçtan elde edilen bir maddedir.

Sandaloz sakızı neye yarar? Sandaloz sakızının faydaları nedir?

Sandaloz sakızı romatizma ve siyatik ağrılarını dinlendirmek için kullanılır.

Sandaloz sakızı nasıl kullanılır?

Sandaloz sakızı kullanımı şekli: Fındık tanesi büyüklüğünde sandalozu havanda ezip toza dönüştürüyosunuz (yada ağzınızda çiğneyebilirsiniz, kum gibi oluyor). Her sabah aç karnına bu tozu yutup hemen ardından 1 bardak sıcağa yakın ılık suya 1 yemek kaşığı elma sirkesi katıp içiyorsunuz.
Sandaloz Sakızı içeren bitkisel ürünler de piyasada satılmaktadır. Bunlar arasında MSR Sandaloz sakızlı karışım ve Sandaloz Sakızlı Form Çay hakkında bilgi vermek istedik.

MSR Sandaloz karışımı nedir?

sandaloz-sakizi-zayiflatirmiMSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM tamamen bitkilerden elde edilmiş çok özel bir formüldür. MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM içeriğindeki sandaloz sakızı, biberiye, funda, kekik gibi bitkilerle oturmuş yağları çözmede (özellikle basen ve karın bölgesindekileri), yeşil çay sayesinde metabolizmayı hızlandırmada, tansiyonu ve kolestrolü düşürmede, içinde mevcut olan özel lifli gıdalar sayesinde suyla birleştiğindeki tokluk hissi sağlamada kullanılır. Aynı zamanda keten tohumu sayesinde de bağırsak mukozasını onararak bağırsakların düzenli çalışmasını ve yağların dışa atımını sağlar.

Sandaloz Sakızlı Karışım nasıl kullanılır?

MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM yemeklerden 30 – 45 dakika önce bir tatlı kaşığı toz karışımı üç yemek kaşığı yoğurt ile karıştırarak tüketiniz yada bir tatlı kaşığı tozu bir bardak su veya meyve suyuyla karıştırarak da kullanabilirsiniz. Ürünümüz çay değildir, kaynatma veya demleme gibi sıcak uygulanan yöntemlerle yapılmaz. Midesinde rahatsızlığı olanların yemekle birlikte alması önerilir. Ürünü aralıksız 3 ay kullanılması ve daha sonra bünyenin kendi düzenini sağlaması için 2 ay bırakılması tavsiye edilir.

FAYDALARI nelerdir?

1-)Yağları çözer.
2-)Metabolizmayı hızlandırır.
3-)Kolestrolü düşürür.
4-)Tansiyonu dengeler.
5-)Tokluk hissi sağlar.
6-)Bağırsak çalıştırır.

Önemli Not: Hamileler, emzirenler ve çocuklar kullanamaz. Çok düşük tansiyona sahip olanların doktora başvurarak kullanılması önerilir.

(1. Gün)
Sabah
1 dilim kepek ekmeği,
Bir Kutu büyüklüğünde peynir(istediğiniz türden olabilir)
Şekersiz çay,kahve

ÖGLE:
İki tane katı pişmiş yumurta.
Domates, salatalık, (miktar yok istediğiniz kadar.)
AKŞAMLARI:
8adet ızgara köfte(ekmek içi konmadan yapılacak)
Limonlu Salata(sınır yok.)
SALI GÜNÜ(2.Cİ GÜN):
ÖĞLE:
1 simit
1 bardak ayran

AKŞAM:
Haşlanmış Tavuk (yarım yiyebilirsiniz)
Salata
Sandanoz Sakızı

2. Gün
ÖĞLE
200 gr. yoğurt(kaymaksız)
1 dilim kepek ekmeği
Salatalık(sınırsız)

AKŞAM:
2 Büyük dilim ızgara et
(Veya orta boy ızgara balık)
Salata

3. Gün
ÖĞLE:
200 gram haslanmış patatesten yapılmış salata
içine domates, taze soğan, salatalık eklenecek
limon ve hardal da konabilir, yağ yok.

AKŞAM:
6 adet kuzu pirzola
Salata
Sandanoz Sakızı

4. Gün
ÖĞLE
2 yumurta ile yapılmış domatesli menemen
Salata(çoban olmalı.)

AKŞAM:
1 büyük tabak haslanmış yağsız makarna,
Yoğurt

5. Gün
ÖĞLE:
Haşlanmış 1 tane sosis
Salata
Sandanoz Sakızı

AKŞAMLARI:
3 adet (az pirinçle yapılmış) biber,domates veya kabak dolması
2 kaşık yoğurt

6. Gün
ÖĞLE:
100 GR. beyaz peynir
1 Dilim Kepek ekmeği
Salatalık

AKŞAM:
Izgara Tavuk
Sandanoz Sakızı

SANDANOZ SAKIZININ İÇİNDEKİLER:

Sandroz Özü
Kitre Şehtere
Funda Yaprağı
Biberiye
Rezene
Defne Yaprağı
Anason
Nar Ekşisi
Portakal
Kekik
Mersin Yaprağı
Papatya
Ardıç Tohumu
Sinameki

Konunun anahtar Kelimeleri :Sandaloz Sakızı, Sandaloz Sakızı Diyeti, Sandaloz Sakızı Faydaları, Sandaloz Sakızı Zararları,Sandaloz Sakızı Zayıflatır mı, Sandaloz Sakızı Nasıl Kullanılır

sandaloz sakizi sandaloz sakızı diyeti sandaloz sakizinin faydalari sandalos sakızı sandaloz sandaloz sakızı nedir sandaloz sakizi nasil kullanılır sandaloz sakızı zayıflatırmı sandaloz sakızı yan etkileri sandaloz sakızı zayıflama kürü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*