Saçları Hızlı uzatmak için Neler Yapılabilir ?

Hızlı Bir Şekilde Saç Uzatmanın Yolları

Saçların Normalden Daha Hızlı uzaması için neler yapabiliriz? Bu Yazımızda doğal yöntemleri saçlarımızın daha fazla nasıl uzayacağı hakkında biraz bilgi vereceğiz.Aslında saçlarımıza bakım yaptığımız zaman saçlarımızın hızlı bir şekilde uzaması mumkundur. Bir çok kadın zaten bu yöntemleri kullanmaktadır. Bunu Nasıl yapıldıgını ögrendikten sonra sizde uygulayabileceksiniz.

Hızlı Saç uzatma Yöntemi 1 : Bir baş soğanın suyunu çıkarıyoruz. Çıkardığımız bu soğan suyunu bir pamuk yardımıyla saç diplerine uyguluyoruz. Yaklaşık 15 dk sonra aloe vera ile saçlarımızı temizliyoruzSaç Temizliğini yaptıktan sonra 1 yemek kaşığı civan perçemi, 2 yemek kaşığı ısırgan otu yaprağı, 1 yemek kaşığı melisayı bir çaydanlık yardımıyla çay yapar gibi demliyoruz.Daha sonra bu suyla saçlarımızı yıkıyoruz. Bir Süre bekledikten sonra (Bu işlemi akşam yapmanız da fayda vardır.) saçlarımızı temiz suyla duruluyoruz. Bu Saçlarımızın Hızlı uzamasına yardımcı olacaktır.
Hızlı Saç Uzatma Yöntemi 2 ; Bir adet turpu rendeleyerek bir tencere katın. (Turp rengi önemli değildir. ). Bunun üstüne su ekleyin ve kaynatın. Daha Sonra bu suyu bir süzgeç yardımıyla süzün. Süzdüğünüz bu suyun içine Yeteri kadar yumurta sarısı ekliyoruz ve iyice karıştırıyoruz. Karıştırma işlemi bitikten sonra bu macunu saçlarımıza sürüyoruz ve en az yarım saat bekliyoruz. Daha Sonra saçlarımızı temizce duruluyoruz.
Bu yöntemlerin dışında bazı bitkilerin yağları ile de saçlarımız hızlı ve çabuk uzar. Bunlar hindistan cevizi yağı, keten tohumu yağı, jojoba yağı ve biberiye yağı saç uzatmak için iyi bir yöntemdir.
Bu yöntemlerin dışında aşağıda ki doğal yağları kullanarakta saçlarınızın Hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz.
Hindistan Cevizi Yağı; Keten Tohumu Yağı ; Jojoba Yağı; Biberiye Yağı; .

saç uzaması için doğal yöntemler saç uzatmak için doğal yöntemler saçın hızlı uzaması için evde yapılabilecekler soğanla saç uzatma sogan suyu sac uzatirmi saçlar nasıl uzar saçları uzatmanın yolları nelerdir civanperçemi saç çok uzar mı soğan suyu ile saç uzatma saçı uzatmak için evde yapılabilecekler Saç uzatmak için yapilabilecekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*