Saglikli Olmak adına herşey..

Duyuru

Sitemizde (Sagliklibirey.net) yer alan bütün konular sadece bilgi amaçlıdır. Hiç bir şekilde kullanıcıya uygulama ve tedaviden doğru sonuç alma garantisi vermez. Sizin için en uygun tedavi yöntemini ve sizin durumunuzla ilgili en doğru bilgileri ancak ve ancak alanında uzmanlaşmış kişiler ( Doktorlar vs) tarafından verilebilir. Bü yüzden Sitede yayınlanan yazılarla ilgili olarak kullanıcılarda meydana gelebilecek olumsuzluklardan Sitemiz ( Saglıklıbirey.Net) Sorumlu tutulamaz. Sitemizde ( Sagliklibirey.net) yer alan yazı ve videoların hayata geçirilmesi sorumluluğu tamamen kullanıcıya aittir. Sitede bulunan yazılardan dolayı sagliklibirey.net’ten herhangi bir konuda hak talebinde Bulunulamaz.

Sitede bulunan yazılar, tamamen ansiklopedik bilgiler olup, deneme yanılma yoluyla elde edilmiş sonuçları içermektedir. Konulara Yapılan yorumların Sorumluluğu tamamen yorumu yapan kişiye aittir. Sorulan Sorulara verilen cevaplar, yazılarda yer alan ansiklopedik bilgiler kullanılarak cevap verilmektedir.
Sitemizde (http://sagliklibirey.net ‘te) yer alan içerikler ve Sorulan sorulara verilen cevaplar doktorlar tarafından değil, site editörleri tarafından girilmektedir. Bu bilgiler sadece bir öneri niteliğinde olup, uygulama kararı ve sorumluluğu tamamen ziyaretçiye aittir. Bu gibi konularda Sitemiz ve site editörlerimizden herhangi bir hak talep edilemez ve suç duyurusunda bulunulamaz.


1 thought on “Duyuru”

  • merhaba yaşım 14 kaşımın ortasında anlımdada çok değil ama az sivilce denilmicek küçük küçük intihaplı şeyler çıktı ve bu kızarıklığa sebeb oluyor ve kaşınıyor tabi buda beni rahatsız ediyor bunun için bitkisel yağlı bir krem kullanıyorum diğer sivilcelerimi geçirirdi fakat buna işe yaramadı acil 2 güne geçmesi gerekiyor sizce ne yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir