“Lazer Göz Ameliyatı Fiyatları YENİ” için 412 Yorum Yapıldı.

 1. Gaye diyor ki:

  16 yaşındayım 3 yıldır lens kullanıyorum göz numaram ikiside 2,50 miyop lazer ameliyati için yaşım küçük mü ya da olabilir miyim eğer olursam sonrasında sıkıntı çıkar mı acaba

 2. gülsevim diyor ki:

  ben 7 sene önce üveit atağı geçirdim gözlük kullanıyorum sol 2.25 sağ 1.75 astigmat ve miyop var gözlük kullanmak istemiyorum lazer yaptırmak istiyorm üveit öyküm oldugu için sizce lazer uygunmudur ?

 3. cihad diyor ki:

  merhaba ben 27 yaşındayım 5 yıldır gözlük takıyorum bundan 5 ay önce gözlük derecesi 1.5 idi ama şimdi 2 oldu astigmat ve miyop var gözümü çizdirmek istiyorum. çizdirebilirmiyim ve ücreti ne olur

 4. nil diyor ki:

  Merhabalar 23 yasindayim gozumde retina diklesmesi fark edildi ve ameliyat olmam soylendi bu ne tur bi ameliyat sonrasinda ne gbi sikintlar yasarim yada olmazsam ne olur ve maliyeti ne olur smdiden tskkrler

 5. nil diyor ki:

  Merhabalar 23 yasindaym gozlerimde retina diklesmesi fark edildi ve ameliyat olmam soylendi bu ne tur bi ameliyat riskleri neler sonrasinda ne gbi bi skinti yasarim ve maliyeti ne kadar olur yardmci olursaniz sewinirm

 6. Adsız diyor ki:

  Merhabalar,
  Annem 55 yaşında ve şeker hastası.Yakını görme problemi nedeniyle göz hastanesine gittik. Muayene sonucu yaklaşık 8-10 yıldır şeker hastalığına bağlı olarak gözünde kan birikmesi olduğu söylendi.Çözüm olarak lazer tedavisi önerildi.Şeker hastası olup lazer tedavisi yapılan kişilerin görme probleminin daha kötüye gittiğine dair duyumlar da aldık.Şeker hastası kişi için lazer tedavisinin ne gibi riskleri vardır? maliyeti nedir? Lazer tedavisi dışında alternatif bir çözüm yolu var mıdır?

 7. Mete diyor ki:

  Bu sene askeriye ye girmeyi planlıyorum 18 yaşındayım gözlerim 0,50 miyop lazer ameliyatı olsam sorun olur mu?

 8. Yasemin diyor ki:

  Merhaba ben Almanyadanim
  24 yasindayim.Gözlük ve lens kullaniyorum.lazer le ameliyat olmayi düsünüyorum. Türkiyeye gelsem hemen ameliyat olabilirmiyim yani muayene olduktan sonra hemen ameliyat olabilirmiyin yoksa belirli bi süre sonrami?

 9. Enes diyor ki:

  Merhabalar. 23 yaşındayım. Havuzda kaptığım mikrop sonucu sağ gözümde lekeler kaldı. Birçok doktora gittim ve 6-7 ay damla kullanmama rağmen göz bozukluğum geçmedi ve damlanın yan etkileri olduğu için en son gittiğimde doktorum ilaç yazmadı lazer tedavisini önerdi. Bu tedavi benim için uygun olur mu ve ücreti ne olur?

  • admin diyor ki:

   Merhaba Enes bey. Lekeler tam olarak gözünüzün neresinde yer alıyor ?

   • Enes diyor ki:

    göz merkezinde yoğun olarak bulunuyor. görmemi bu yüzden çok engelliyor. son günlerde görmem oldukça kötüleşmeye başladı acil bir tedaviye ihtiyacım var fakat nasıl bir tedavi görmem gerekiyor bir bilgi edinemedim.

  • Enes diyor ki:

   göz merkezinde yoğun olarak bulunuyor. görmemi bu yüzden çok engelliyor. son günlerde görmem oldukça kötüleşmeye başladı acil bir tedaviye ihtiyacım var fakat nasıl bir tedavi görmem gerekiyor bir bilgi edinemedim.

 10. Enes diyor ki:

  18 yasındayım sağ ve sol gözümde 2.5 astigmat 3 yılıdr gözlük kullanıyorum hangi tür lazer tedavi olabilirim ve fiyatı ne kadar dır ?

  • admin diyor ki:

   Merhaba Enes bey. Lasik olabilirsiniz. Fiyatları gittiğiniz kuruma göre değişmektedir. Ancak genel olarak piyasada 600-1000 $ civarında ücret istenmektedir.

 11. Belkis diyor ki:

  Merhabalar.. Bn 19 yasindayim ilk kez 16 yasnda doktra gittigmde sol gozmun dogstn miyop oldgnu ogrendm sag gozmdede tembellik baslamis. 17 yasmda gozum iyice kotu oldu tekrar gidip gozluk aldim miyop astigmat ve birazda himermetrop var.. Ancak gozlugum sag gozume gore sol gozum bildgniz kullanilamiyor gozlukle dahi asiri bulanik goryorm.. Lazerle tedavi olsam duzeltilebilir mi bide maliyeti ne kadar olur ??
  Tesekkurler..

  • admin diyor ki:

   Merhaba Belkıs hanım. Bu bahsettiğiniz durum, gözün dokusunda olabileceğinden lazer ile de tedavi edilemeyebilir. Bu yüzden muayene olmadan hiç birşey söylenemez.

 12. Alperen diyor ki:

  yaşım 17 iki gözüm de bozuk ve derecesi her kontrole gittiğimde artıyor ikisi de farklı derecelerde ameliyat olursam gözlükten kesin olarak kurtulabilir miyim ve indirimden faydalanabilir miyim ve fiyatı indirimle birlikte ne kadar olur ?

  • admin diyor ki:

   Merhaba Alperen bey. Öncelikle göz derecelernizin sabitlenmesi gerekir. Sonrasında ameliyat olmanız daha iyi olacaktır.

 13. aydan diyor ki:

  Ben 26 yaşındayım 10 yıldır gözlük kullanıyorum gözlerim miyop 2.25 gözlük kullanıyorum tedavi ücreti ne kadar tutar.

  • admin diyor ki:

   Merhabalar. Lazer göz tedavisi fiyatları gittiğiniz kuruma ve yapılacak olan muayenelere göre değişiklik gösterir. Sitemizde yer alan fiyatlar ortalama fiyatlardır ve genellikle bu aralıkta ücretler talep edilmektedir.

 14. ozan diyor ki:

  merhabalar. yaşım 24. kendimi bildim bileli gözlük kullanıyorum ama göz numaram sabitlendi. her ikisi de 5. gözümü çizdirebilir miyim. maliyeti ne olur

  • admin diyor ki:

   Merhaba Ozan bey. Öncelikle klinik muayene gerekir. Muayene sonucunda uygun görülürse Operasyonu gerçekleştirilebilir. Ortalama Fiyatı yaklaşık 1500-2000 lira civarında olmaktadır.

 15. Tolga gürdoğan diyor ki:

  Merhaba ben çoçukluğumdan beri gözlük kullanıyorum yaşım 22 şuanda gözlüğü çıkarıp atmak istiyorum.miyop ve astigmatım var vede renk körlüğü ile tavuk karasıda var lazer operasyon yapılabilirmi birde FİYAT alabilirmiyim.Sağ göz -1.00 -1.75 40 derece sol göz -1.00 -1.25 132 derece Teşekkür ederim

  • admin diyor ki:

   Merhaba tolga bey. Öncelikle muayene olmanız gerekir. Muayene sonucu retina kalınlığı uygun görülürse ve göz dereceleriniz sabit ise lazer tedavisi mümkün olabilir. Fiyat aralığı ise kuruma bağlı olarak değişmekle birlikte 1500-2000 tl civarındadır.

 16. ömer diyor ki:

  21 yasindayim doktara gttim 0.75 gozluk verdi arada bir kullaniyorum ama cikardigim zaman etrafi cook bulanik goruyorum hata ilerlemiş bille olabilir cizdirmek istesem ücret nekadar olur ¿

  • admin diyor ki:

   Merhaba ömer bey. Gideceğiniz kuruma bağlı olarak farklılık gösterebilir. Ancak ortalama Lazer Göz çizdirme fiyatı 1500-2000 tl civarında olmaktadır.

 17. gamze diyor ki:

  65 YAŞINDAYIM GÖZLERİM NET GÖRMÜYOR. KATARAK AMELİYATI OLMAM GEREKİYORMUŞ YEŞİL KARTLILAR ÖZEL HASTANEDE İNDİRİMLİ AMELİYAT OLABİLİR MİYİM?

Yorum Yap

*