ibrahim Saraçoğlu Kolesterol Kürü

Yüksek kolesterol tedavisinde genellikle ilaç kullanılmaktadır. Ancak bunun böyle olmasını istemeyen bitki bilimciler kolesterolü düşüren ve bu değerlerin normal seyretmesini sağlayan bitkileri tespit etmek için yoğun çaba sarfetmektedirler. İşte Bunun gibi çalışmaları yürüten Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yeşil mercimeğin böyle bir etkisi olduğunu görmüş ve kolesterol şikayeti olan kişilere derman olma yolunda Yeşil Mercimek Kürü’nü açıklamıştır.

İbrahim Saraçoğlu yağsız olarak yapılan yeşil mercimek çorbasının kolesterolü düşürme açısından faydalı olduğunu söylemektedir. Bir hafta içinde 2-3 kez tüketebileceğiniz yeşil mercimek çorbası sayesinde kolesterol değerlerini düşürür ve aynı zamanda tansiyonunuzunda normal olmasına katkıda bulunur.

Unutmamaız gereken her kolesterol tipinin aynı olmadığıdır. Bu yüzden kesinlikle doktora gitmeyi ihmal etmeyin. İbrahim Saraçoğlu Kolesterol düşürme kürü sadece beslenmeye bağlı olarak yükselen kolesterolü düşürmede işe yaramaktadır.

ibrahim Saraçoğlu Kolesterol Kürleri
ibrahim Saraçoğlu Kolesterol Kürleri

Kolesterol yükselmesi çoğu zaman herhangi bir rahatsızlık vermez am uzun süre bu değerlerin yüksek olması ciddi kalp ve damar rahatsızlıklarına sebep olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için doktor kontrolleri ve tedavisi gereklidir.

Bu sebeple, zaman zaman kan tahlili yaptırarak kolesterol seviyesinin belirlenmesinde çok büyük yararlar vardır. Çünkü, erken teşhis edilen kolesterol yüksekliği, ileride yakalanma riski altında olduğunuz bir çok hastalığın tedbirini aldırmış olacaktır. Kolesterol yüksekliğinin zaman içinde neden olacağı hastalıklar genelde geri dönüşü olmayan kalıcı rahatsızlıklardır. Unutmayınız ki, kalıcı rahatsızlıklar yaşam kalitesini düşürür.

İbrahim Saraçoğlu Kolesterol Kürü Hazırlanışı

Normal mercimek çorbası yapar gibi Hazırlanmaktadır. Ancak burada unutmamaız ve dikkat etmeniz gereken kısım kesinlikle yağ kullanmamaktır.

Bir miktar yeşil mercimeği kendinize göre ölçeklendirerek Hazırlayın. İçine herhangi bir katkı maddesi ve benzeri şeyler katmayın. Mercimeği kaynatıp hazır hale getirin ve için.

ibrahim Saraçoğlu Kolesterol Kürü : Maydonoz ve Limon

• 15 -16 saplarıyla beraber hormonsuz maydanoz,
• 1 limon suyu,
• Yarım su bardağı su,
Maydonoz Limon Kürü’nün Yapılışı : Saplı maydanozları, limon suyunu ve klorsuz suyu koyup blenderden geçirin. Elde ettiğiniz yeşil suyu sabahları aç karnına kahvaltıdan 10-15 dakika çnce için. 15 gün yguladıktan sonra 3-4 gün ara verip yeniden 15 günlük bir kür daha yapın.

ibrahim Saraçoğlu Kolesterol Şifalı Bitkiler

ibrahim saraçoğlu kolesterol düşürücü kür ibrahim saraçoğlu kolesterol kürü ibrahim saraçoğlu kolesterol ibrahim saraçoğlu kolestrol düşürücü kür kolesterol düşürücü bitkiler kolesterolü ne düşürür ibrahim saraçoğlu kolesterol ibrahim saraçoğlu kolesterol bitkisel tedavi kolesterol kuru kolesterolü düşüren yiyecekler ibrahim saraçoğlu

6 Replies to “ibrahim Saraçoğlu Kolesterol Kürü

 1. iyi günler annemin ayağında bacağında fil hastalığı yani lenf ödem hastalığı var onun için bir kürünüz varmı bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 2. Sayın hocam, sygılarımı sunar Allah(c.c) dan sağlıklı uzun ömür dilerim.
  1) Baypas olalı 5 yıl oldu. Kolesterolüm yüksek. Irsi olduğunu söylediler. Sizin televizyonda anlattığınız maydonoz kütü ile internetteki farklı. Tekrar anlatırsanız memnun olurum.
  2) Melisa(oğulotu) tek başına kolesterol düşürmeye yeterli mi? Saygılarımla.

  1. Merhabalar. Yüksek Kolesterol Problemi olan kişiler için sadece maydanoz kürü yoktur. Dilerseniz videomuzu izleyip Netbilgi alabilirsiniz.

   Maydanoz kürü Yazımızda Doğru Anlatılmış. Ancak daha iyi anlaşılabilmesi için Kürün Videosunu yazımıza ekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*