Saglikli Olmak adına herşey..

iBrahim Saraçoğlu Karaciğer Yağlanması Kürü

Karaciğer yağlanması (steatosis), karaciğer hücrelerinde normalden daha fazla yağ oluşması ve bu yağ dokunun karaciğeri sarması sonucu meydana gelmektedir. Bazı durumlarda bu yağ dokusu, kaciğeri tahrip edecek seviyelere ulaşarak, karaciğerin işlevini yerine getirmesine engel olabiliyor. Bu durum yaşandığında siroz gibi önemli hastalıklar ortaya çıkabiliyor. Fazla kilolar, Yüksek Kolesterol değerleri olanlarda ve diyabet rahatsızlığı olan kişilerde karaciğer yağlanması olma riski yüksektir. Karaciğer yağlanması tedavisi, genellikle beslenme ve yaşam tarzında değişikliğe gidilerek tedavi edilebilmektedir. Karaciğer yağlanmasının kötü tarafı, çok uzun süre boyunca herhangi bir belirti vermemsidir. Bu süre yıllarca olabilir. Karaciğerde yağlanma arttığı zamanlarda ancak belirtiler oluşmaya başlamaktadır. En belirgin belirtileri ; Halsizlik, Kilo kaybı, Zihin bulanıklığı ve Sağ kaburgalarda ağrı olmasıdır.
Karaciğer-Yağlanması- Karaciğer yağlanması neden olur karaciğer yağlanması kürüKaraciğer yağlanması tedavisinde yukarıda yazdıgımız gibi, beslenme ve yaşam tarzı çok önelidir. Karaciğer yağlanması diyeti ile birlikte egzersizler yapıldığında bu rahatsızlık giderilebilmektedir. Karaciğer yağlanması diyetine yardımcı olması açısından Prof. Dr. ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanması için bir kür tarifi verdi. Bu kürü sizler için arşivimize ekledik. umarız faydasını görür bu rahatsızlığınızdan kurtulursunuz.

ibrahim Saraçoğlu Karaciğer Yağlanması için Kür

ibrahim saraçoğlu karaciger-yaglanmasi-kuruİbrahim Saraçoğlu’nun karaciğer yağlanması için önerdiği kür için gerekli malzemelerimiz ; 15-20 adet taze maydonoz ve limon. Maydonozları sapları ile birlikte, bir blendırın veya mutfak robotunun içine atıp, üzerine 2 yemek kaşığı kadar Limon suyu sıkın ve yarım bardak kadar su ilave ederek püre haline getirin. Blendır işlemi sonrasında oluşan karışımı sabahları yemeklerden yaklaşık 1 saat önce aç karnına bu suyu içiniz . Bu kürü yaklaşık 15 gün boyunca hergün uygulayınız.
15 günün sonunda 1 hafta kadar küre ara verin. 1 haftalık aranın ardından yine aynı şekilde 15 günlük bir periyot daha uygulayın ve tedaviyi sonlandırın. Karaciğer yağlanmasının seviyesine göre, dilerseniz 6 ay sonra tekrardan bu kürü uygulayabilirsiniz. Ancak erken teşhis edilen bir karaciğer yağlanması rahatsızlığınız varsa, Bu kür ile birlikte yapacağınız diyetle karaciğer yağlanmasından kurtulmuş olursunuz..
DipNot: Bu kürler doktor tarafından önerilen tedavi yöntemine destek olmak için vardır. Doktorunuzun size önerdiği tedaviden vazgeçip sadece bu kürleri uygulamayınız. Gördüğünüz tedaviler ve uyguladığınız bu kürden sonra tekrardan doktorunuza muayene olmayı unutmayınız.

Anahtar Kelimeler : Karaciğer Yağlanması Neden olur,Karaciğer yağlanması bitkisel tedavi,karaciğer yağlanması için kür,ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanması, Karaciğer yağlanmasına ne iyi gelir

ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanması kürü karaciğer yağlanmasına ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu karaciğer kürü karaciğer yağlanması diyeti ibrahim saraçoğlu ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanmasına ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu karaciğer kürü ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanması kara ciger yalanmasindan nasil saraçoğlu karaciğer yağlanması SIFALI BITKILER KARACIYER YALANMASI SARACOGLUBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir