ibrahim Saraçoğlu iltihaplı Romatizma Kürü

İltihaplı romatizma eklem bölgelerinde şiddetli ağrı ve fonksiyon yetersizliğine sebep olacak biçimde iltihap oluşmasıyla meydana gelen kronik bir hastalıktır. iltihaplı romatizma tip dilinde romatoid Artirittir.
iltihaplı romatizma için ibrahim saraçoğlu‘nun tavsiye ettiği bitkisel kür mevcuttur. ibrahim saraçoğlu iltihaplı romatizma kürü bitkisel olduğu için herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır.İbrahim Saraçoğlu‘nun bu kürü, kiraz sapı ile doğru zamanda toplanmış ısırgan otunun bir türü ile yapılıyor. iltihaplı romatizma tedavisi tam olarak mümkün değildir. Ancak uygulanan tedaviler sadece ağrıların azaltılması yönünde yapılmaktadır.
İbrahim Saraçoğlu iltihaplı romatizma kürü ise “iltihaplı romatizmanın ağrısını azaltırken aynı zamanda da tedavi edilmesine yardımcı olmaktadır”

İbrahim SARAÇOĞLU iltihaplı Romatizma Kürü Hazırlanışı

ibrahim Saraçoğlu iltihaplı Romatizma Kürü
ibrahim Saraçoğlu iltihaplı Romatizma Kürü

Kaynamakta olan yarım litre suya, önce 30 adet kiraz sapı eklenir ve kısık ateşte ağzı kapalı şekilde 3 dakika demlenir. 3 dakikadan sonra 1 tatlı kaşığı ısırgan otu ilave edilerek 3 dakika daha demlenir. Ilıması beklenen karışım ılıdıktan sonra süzülür. Hazırladığınız kürün yarısını kahvaltıdan 2 saat sonra diğer yarısınıda akşam yemeğinden 2 saat önce için. İltihaplı romatizma kürünü 21 gün boyunca hergün uygulayın.
Bu yazıya Ait Anahtar Kelimeler : İltihaplı romatizma nasıl geçer iltihaplı romatizmaya ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm nedir iltihaplı romatizmaya iyi gelen bitkiler nelerdir tedavisi şifalı bitkiler.

 

kaz yağı faydaları kaz yağının faydaları iltihaplı romatizmaya ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu kaz yağı kaz yagi romatizma ibrahim saraçoğlu iltihaplı romatizma kaz yagi neye iyi gelir kaz yağının faydaları nelerdir iltihaplı romatizmaya iyi gelen bitkiler

8 Replies to “ibrahim Saraçoğlu iltihaplı Romatizma Kürü

 1. merhaba ibrahim bey annemın iki elinde de iltihapli romatizma var ve agrıları dayanılmaz boyutta doktorlarının verdıgi ilacları kullanıyor ayrıca annemin şekeri ve kolestiroli var kiraz sapı ve ısırgan kurunu kullanmamızın şekere ve kolestirole bi zararı olur mu? ikinci sorum kaz yagının ele suruldugunde eldeki şekil bozuklugunu giderdigi vee agrılara iyi geldigini duydum internette araştırdım bi sonuca ulaşamadım;bu kaz yagı kürü nedir ve nasıl uygulanır aydınlatırsanız sevinirim

  1. Merhaba Gülümser Hanım. Kiraz Sapı ve ısırgan otu kürünü kullanmadan önce durumu doktorunuzla paylaşın. Genellikle bu kürlerin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

   Kaz yağı konusuna gelince, iltihaplı romatizma için oldukça faydalıdır ancak, şekil bozukluklarını düzeltmez.

   Kaz Yağı Kürü ; Haşlanmış kaz’ın yağlı bölgeleri alınır ve soğutulur. Yağ katılaşınca sorunlu bölgeye sürülür.

 2. mrb 5 yıldan beri sag ayagımda intaplı romatizma var doktorlar tesis koydu kışın daha cok agrı var yazın da bişey yok agrı sızı gibi bu konuda sizlerden nasıl yardım ala biliriz

  1. Merhaba ibrahim bey. Yazımızda yer alan, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamızın kürünü uygulamayı deneyebilirsiniz.

 3. Merhaba ben 28yasindayim iki yildir eklem iltahabi rotizma. Hastasiyim doktorumun verdigi ilaclari kullaniyorum yinede arilarim ve sismeler oluyor

  1. Merhabalar. Eklem rahatsızlıklarında iyileşme uzun süreçte gerçekleştiği için bu belirtilerin oluşması normal. ilaçalrınızı düzenli kullanın ve yazımızda yer alan Kürü doktorunuza danışarak kullanmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*