Hangi Bitki Çayları Zayıflamaya Yardımcı Olur

Zayıflamaya Yardımcı Olan Bitki Çayları

Yeşil çay metabolizmayı hızlandırdığı için özellikle diyetlerin yanında zayıflamaya yardımcı olan çayların başında yer almaktadır. Bunların dışında kendinizin de özel olarak hazırlayabileceğiniz zayıflamaya yardımcı çaylar bulunmaktadır.Civan perçemi ve Yaban mersini ile yapacağınız Çaylar zayıflamaya ve kalori yakımını hızlandırmaya yardımcı olacaktır.

Zayıflamaya Yardımcı Bitkisel Çay Tarifleri

Zayıflamaya Yardımcı Olan Bitki Çayları ve Tarifleri
Zayıflamaya Yardımcı Olan Bitki Çayları ve Tarifleri

Malzemeler ;
1 Yemek Kaşığı Elma Sirkesi
1 Kahve Kaşığı Bal
1 Su Bardağı kaynamış Sıcak Su
2 Adet Karanfil
Hazırlanışı;
ilk Önce karanfili sıcak suyun içine katıyoruz ve bekletin. Karanfil suda beklerken, bir yandan da elma sirkesini ve balı iyice karıştırın. Karıştırma işlemi bitikten sonra balı ve sirkeyi karanfil koyduğumuz suyun içine katıyoruz ve iyice karıştırıyoruz ve bardağın üstünü bir altlıkla kapatıp bekliyoruz. ılık bir hale geldikten sonra Sabahları kahvaltıdan yaklaşık bir saat önce Tüketiyoruz. Bunu Hergün Yapabilirsiniz. Ancak 1 aydan daha fazla süre üstüste kullanılmaması tavsiye edilir. ( Ne çok sıcak , nede çok soğuk olmalı )

Malzemeler ;
1 litre Su
1 Kabuk Tarçın
6 kakule
1 kök zencefil
2 karanfil
1 çay kaşığı karabiber
1 tatlı kaşığı bal
Hazırlanışı ;
Bal ve karabiber dışında ki malzemeleri güzelce karıştırın. Suda 3 dk kadar kaynatın. Kaynamış olan karışıma bal ve karabiberi ilave ederek güzel bir şekilde karıştırın. Bu çayı günde 2-3 bardak içebilirsiniz.Bu Çayı Öğlen ve akşam yemeklerinden sonra Tüketmeniz Gerekiyor.

zayıflamaya yardımcı bitki çayları zayiflamaya yardimci caylar zayıflamaya yardımcı bitkiler yhs-elex_myv9 zayıflamaya yardımcı zayıflamaya yardımcı bitkisel çaylar hangi cay zayiflamaya yardimci olur zayiflamama neler yardimci olur hangi çaylar zayıflamaya yardımcı olur Diyet yaparken yardımcı bitki çayları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*