Göbek Yağları Nasıl Erir-Göbek Eritme

Göbek Yağları Nasıl Erir Konusunu Sizin için araştırdık ve bulduğumuz Sonuçları bu yazımızda toparladık. Eğer Göbek Eritme Konusunda Kararlıysanız bu yazı Aradığınız yazı olabilir..
Vücutta ki yağ dağılımı genelde bizim kontrolümüzün dışında gerçekleşir. Yani kısacası Yağı nerde depolayacağına vucudumuz karar veriyor.
Göbek yağları oluşumu genelde hareketsizliğe bağlı olarak gerçekleşir. Bu yüzden 30’lu yaşlardan sonra metobolizmanın yavaşlamasıyla beraber vucutta yağ depolanmaya başlar.

Göbek Yağları Nasıl Erir ?

 • En güzel Yağ yakma ve sağlıklı olma yöntemi Yürüyüş yapmaktır. Yürüyüş Yapmak hem kalori yakmaya neden olur hemde kan dolaşımını düzenlediği için tansiyon, kalp, ve diğer bir çok hastalığa Tedavi niteliği taşımaktadır.
 • Yemeğinizden Kısın. Mümkün oldukça az yemek yiyin. Tüm öğünlerinizde bunu yapamıyorsanız Akşam yemeğinde yapın. Akşam yemeğinden sonra Hiç birşey yemeyin. Sadece meyve tüketin .Kola, Gazoz gibi şekerli içecekleri Hayatınızdan Tamamen çıkarın.
 • Tatlıları Hayatınızdan çıkarın. Herhangi birşey satın alırken onu almadan önce kalori miktarına bakarak alın. Tatlı yiyecekseniz bile kalori miktarı en düşük olan bir tatlıyı tercih edin.
 • Düzenli bir beslenme programı oluşturun ve ona uyun. Aynı saatlerde yemek ve kahvaltı yapmaya kendinizi alıştırın. Unutmayın bu programı oturtabilirseniz normalde yemek yediğiniz saatler dısında acıkmazsınız.
 • Proteinli ve yüksek lifli gıdalar alın. Yumurta, fıstık ezmesi, taze meyve ve sebzeleri deneyin.
 • Bir günde 10,000 adım atmayı hedefliyoruz. Asansör kullanmak yok! Araba kullanmak yok! Bir adım sayar alın ve adımlarınızı saymaya başlayın. Bir grup erkeğin bu aktiviteyi yaparak iki haftada %10 luk bir başarı elde ettikleri görülmüştür. Günde en az 30 dk yürüyün. Koşu bandı alernatif olabilir.
 • Bol bol su için.Çalışmaları gün boyunca içme suyu tükenlerde daha aktif bir metabolizma olduğunu göstermektedir. Ayrıca, fazla su içme vücudun atık ve toksinlerden arınmasına yardımcı olur ve genel sağlığı korur.

Kendinize göbek eritme konusunda sizinle aynı problemi yaşayan arkadaş edinin. Rekabet beraberinde motive getirir.

Göbek Eritme Hareketleri

[adsense]
Yukarıda belirttiğimiz ipuçlarından sonra var olan göbek yağlarını eritmek için bazı egzersiz ve hareketleri yapmanız gerekiyor. Göbek eritme Hareketlerini uygulamanız daha çok kalori yakmanızı sağlayacak. Göbek eritme hareketlerini evinizde de yapabilirsiniz. Göbek Yağları konusunda sorun yaşayan bir çok kişi kendileri için uygun gördükleri bir diyetin yanında bu göbek eritme egzersizlerini yaparak zayıflıyor ve göbek yağlarını eritiyor.
Bölgesel Zayıfalama için de uygulayabileceğiniz bu hareketler sayesinde istemediğiniz bel ve karın yağlarından kurtulmuş olacaksınız. Unutmayın bu yazdıklarımızın ve yapacağınız hareketlerin sonuçlarını görmek için sabırlı olmalısınız. Yazdığımız şeyleri uygulayarak ayda 8-10 kilo zayıflayabilirsiniz. Zayıflama ve kilo verme ilk başlarda hızlı olur daha sonraları bu hız yavaşlar. Bu yüzden ilk başlarda Hızlı kilo verirsiniz. Hızlı zayıflamaya devam etmek için yaptığınız sporlara mutlaka yüzmeyide ekleyin. Unutmayın çok yemek yemek kadar az yemekte zararlıdır. Düzenli beslenmeyi hedef alın.
işte Evde yapabileceğiniz göbek eritme Hareketleri

yuruyusle gobek erirmi yürüyüş göbek eritirmi yürüyüş yapmak göbek eritirmi yesil kahve gobek eritirmi göbek eritmek için yürüyüş gobek yagi eritme Göbek eritmek için ne yemeliyiz yürüyüş yaparak göbek erir mi en kısa sürede göbek nasıl eritilir Yürüyüş göbeği eritirmi

2 Replies to “Göbek Yağları Nasıl Erir-Göbek Eritme

 1. Merhaba ben 16 yaşındayım 1.63 boyundayım ve 68 kiloyum nerdeyse bir hafta boyunca sabahları yeşil çay ,haşlanmış yumurta ve domates ardından bir de elma öğle yemeğinde yanlızca elma ve saat 4 5 gibi çorba gece atıştırmalıkta meyve türü yedim fakat bu düzeni korumak oldukça zordu çünkü okula gidiyordum ve de sınav stresi falan derken bir hafta bile sürdüremedim diyebilirim 2-3 kilo vermiştim evet ama bundan fazlasına geçemedim peki şimdi ne yapmalıyım gerçekten ideal kiloya ulaşmam gerek en çokta sağlığım için birkaç egzersiz yapıyorum evde fakat yürüyüş yapabileceğim uygun bir yerde yaşamıyorum maalesef gerçekten uzman bir görüşün desteğine ve fikirlerine ayrıca nasıl ilerlemem gerektiğini söylemesine ihtiyacım var umarım yardımcı olabilirsiniz teşekkürler ..

  1. Merhaba Ece Hanım. Zayıflamak istiyorsanız kesinlikle sabırlı olmalısınız. Zayıflamak evrelerini ; Hazırlık, ısınma ve zayıflamaya başlama olarak ayırabiliriz. Burada , hazırlanma evresi, kendinizi psikolojik olarak zayıflayacağınıza inanmaya ve istikrarlı olacağınıza inanmakla başlar.
   Isınma ; Vücudunuz yağ yakımına başlamadan önce, gün içerisinde aldığınız kalorileri yakar. Metabolizma gerekli olan enerji yetersiz olduğunda depolanan yağlar yakılarak bu enerji elde edilir. işte bu enerji elde etmek için vücudunuzun yağ yakması da Zayıflama evresi olur.
   Bu toplam süreç yaklaşık 3-4 ayınızı alır. Yani uyguladığınız diyet ve egzersizlerin sonucunu 3-4 ay sonra fark etmeye başlarsınız ( Kilo verirsiniz ancak çok gözle fark edilir değildir ).

   Tavsiye olarak, kahvaltınızı düzgün bir şekilde yapmaya çalışın. Ancak kızartma vb yağlı ve kalori değeri yüksek gıdalar tüketmeyin ( Yemeklerden önce aç karnına 1 bardak ılık suya limon damlatarak için). Kahvaltıda yağsız yoğurt olsun. Öğlen hafif bir yemek veya salata ile devam edebilirsiniz. Akşam ise çok geç yememeye ( en geç saat 19:00’a kadar yemeğinizi yemiş olun) özen gösterin ve yarım porsiyon tüketin. Akşam yediğiniz miktarı birden azaltmayın. Her hafta bir miktar azaltın böylelikle vücudunuz kendini bu duruma adapte eder ve açlık hissi yaşamazsınız. Akşam yemeğinden sonra yaklaşık 45 dk egzersiz yapın. Yürüyüş yapma imkanınız yok ise, yaklaşık 4 kat merdiven çıkıp inin.

   Göbek Eritme , Basen eritme, Bel ve Karın yağlarını eritme Hareketleri ile ilgili yazılarımızı sitemizi inceleyerek bulabilirsiniz. Bölgesel yağlanma söz konusu ise bu hareketlerden faydalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*