“Geniz Akıntısı için Doğal Çözüm” için Yorum Yok Yapıldı.

 1. Sinan KARADAĞ diyor ki:

  Hayırlı. Günler. 6 buçuk yaşında oğlum sürekli burun içi konkalari şişiyor. Bunun sonucu olarak da ağzından nefes alıyor ve sürekli farenjit ve kulak enfeksiyonu geçiriyor. Zaten bademcikleri 3 yaşında bu yüzden alındı. Alerji testi yaptırdık. Kedi köpek tüyune çıktı. Uzak tutuyoruz. Yine de aynı sıkıntılar devam ediyor. Antihistaminikler burun damlaları da işe yaramaz oldu. Çocuk antibiyotik içmekten bıktı. Ne önerir siniz?

  • admin diyor ki:

   Merhaba Sinan Bey. Öncelikle geçmiş olsun.
   Bu tür kronik rahatsızlıklarda sürekli aynı ilacı kullanmak yanlıştır. Burun damlaları yerine deniz suyunu deneyin. Mümkün oldukça doğal yollarla rahatlatmaya çalışın.

   Bahar aylarında ağaç polenleri de bu tür rahatsızlıkların meydana gelmesine neden olabiliyor. Bu konuda da dikkatli olmanızda fayda var.
   Çocugunuzda enfeksiyon söz konusu oldugu için antibiyotik kullanmaya devam etmeli. Aksi halde yüksek ateş şikayeti ile daha büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu süreç içinde bol bol meyve ve sebze presi tüketmesini sağlayın. Beslenmesine dikkat etmezseniz, bünyesi zayıf düşer ve rahatsızlık tekrardan nükseder.

   Çocugunuzun yaşı ilerledikçe bu sorunlar azalacaktır. Çok geçmiş olsun

Yorum Yap

*