“Epila Tüy Dökücü Sprey Kullananlar” için 48 Yorum Yapıldı.

 1. Mr. Ugur diyor ki:

  Merhaba Ben epila tüy dökücü spreyi araştırıyorum. Bu ürün hakkında yapılmış çok farklı yorumlar var. Kimileri çok kötü derken, kullanıp da memnun kalan insanlar da var. Şimdi, hangilerinin doğru söylediğini nasıl tespit edeceğiz? Siz de kalkıp sitenizde “Ürünü Kullanmadık, Fikirlerimiz Tamamen Kullanıcı Yorumlarının Söylediklerinden Oluşmaktadır”. diye biten bir yazı yazmışsınız. Ürünü kullanmadıysanız böyle bir yorumu nasıl yapıyorsunuz? Beklentim, bu ürünü test edip yorumlarınızı ona göre yapmanız. Teşekkür ederim…

  • admin diyor ki:

   Merhabalar. Ürüne ait reklamları dikkatlice izledik. Ciddi anlamda ürünü kullananlarla iletişim haline geçtik. Memnun kalan yok diyebiliriz.

   iyi oldugunu dile getirenler, sanırım ürün satışı yapan websitelerin Funları yapıyor.

 2. mr.worldwide diyor ki:

  AMAN DİKKAT !!!

  1-çok zor kazandığınız paranızı böyle şeylere vermeyin yazık günah..

  2-o televizyonda gösterilenler hayal ürünü o konuşan müşteri uzmanı kim adlarını soy adlarını versinler de görelim ama korkuyorlar yapamazlar yemez..

  3-hangi ürünü alırsanız alın elle tutup gözle görün inceleyin beğenmezseniz almayın özellikle kargo geldiği zaman kargo kutusunu açın bakın beğenmezseniz eksik yada kırık arızalıysa hemen İMZA atmadan geri yollayın gitsin..

  4-bunlar adam kandırmaca paramızda hepsinin gözü dikkat… lütfen

Yorum Yap

*