En Hızlı Kalça Eritme Hareketleri

Belki Bizlerin hoşuna gitmeyecek ama Yapı olarak türk kadınları Armut Yapısına Sahiptirler.
Bu durumdan kimi insanlar rahatsızlık duysa da kendileri ile barışık yaşamayı bilen insanlarda yok değildir ve bu hallerinden memnun bir hayat sürebiliyorlar. Ama bu demek olmuyor ki bu kişilerde güzel bir vucuda sahip olmak istemiyor. Guzel bir vucutla beraber sık kalçalar ve basensiz bir güzelliği her kadın ister.
Biz Türkler Bir gaza geldik mi Pir geliriz. Elimizi attığımızı koparırız. Bunu Bu sefer iyi amaçla kullanacağız.

Kalça ve Bsen Eritme
Kalça ve Bsen Eritme

En hızlı Zayıflama Yöntemi olarak yapabileceğimiz ilk Şey kendimize rakip bulmak. Evet doğru okudunuz Rakip bulmak. Sizin gibi zayıflamak isteyen bir partner bulun ve onunla iddaaya girin. Bu size muthiş bir motivasyon yaratacaktır.
Partner’i Bulduk diyelim, Ondan Daha Hızlı Zayıflamak için hangi yöntemlerden faydalanabilir ve neler yapabiliriz ona bakalım.
Hemen Kendimize bir zayıflama Programı ayarlıyoruz. Kendimiz için En iyi Diyet‘i seçip ona uyuyoruz. Bu diyetimiz de tatlı olmayacak, kola, gazoz ve benzeri şekerli ve yüksek kalorili içecekler olmayacak, Bol salata, bol hareket ve egzersiz olacak.

En Hızlı Kalça Eritme Yöntemi

Hedep : Kalça ve Basen Eritme : Hareket 1
Hedep : Kalça ve Basen Eritme : Hareket 1

Bir sandalye alın ve ön tarafına uzanın ve ayak topuklarınız saldayenin uç kısmına gelecek şekilde yere uzanın. Kollarınızı açarak ve ellerinizin yardımıyla dengenizi sağlayın.

Sağ veya Sol bacağınızı yukarı doğru düz bir şekilde ( Dizinizi Kırpmayın, yere 90 derece olacak) kaldırın ve derin bir nefes alarak tekrardan yavaş bir şekilde ve yine dizinizi bükmeden indirin.

Her bir bacağınıza bunu en az 20 defa yapın. Daha sonra aynı şekilde diğer bacağınız içinde Yapın.

Hedep : Kalça ve Basen Eritme : Hareket 2
Hedep : Kalça ve Basen Eritme : Hareket 2

Sandalyeden destek alarak dengenizi sağlayın ve Ayak parmak uçlarına basın. Bunu yaparken Sandalye ile aranızda biraz mesafe olsun, Saldalyeye çok yaklaşmayın. Bel kısmını bükmeden hafif sandalye’ye yüklenerek bir bacağınızı Kaldırın ve diğer bacağınızın dizine resimde ki pozisyona getirin.

Yerde Kalan bacağınız Sabit Kalacak şekilde kaldırdığınız bacağınızı dışarıya doğru açın. Bacağınızı tam açtıktan sonra yavaşça öne doğru getirin ve diğer bacağınızla birleştirin.

Bu Hareketleri Yaparken Ayak Parmaklarından inmeyin. Sürekli aynı pozisyonda kalın. Bu Hareketleri 15-20 Kere tekrar edin.

Hedef: Kalça ve Basen Eritme. Hareket 3
Hedef: Kalça ve Basen Eritme. Hareket 3

 

 

Sandalyeye sırtınız dönük şekilde , ayağınızı sandalyenin üstüne koyun.

Ellerinizi Belinize koyun ve Yavaşça kalçanızı aşağıya doğru getirin ve dizinizi bükün. Diziniziz ayak parmaklarını geçmemesine dikkat edin. Bu pozisyonda deris alın kalkarken yavaşça verin.

Bu Hareketi yaklaşık 10 defa tekrarlayın.

 

Hedef: Kalça ve Basen eritme Hareket 4
Hedef: Kalça ve Basen eritme Hareket 4

 

 

 

Bir sandalyenin önüne geçip kollarınızı yanlarda serbest bırakın. Dizleriniz 90 derece olana dek yavaşça çömelip kollarınızı yere paralel kaldırın.

Ani bir hareket ile doğrulun ve kollarınızı dik bir şekilde kaldırıp ayak parmaklarınızda yükselin. İki saniye bekledikten sonra tekrar çömelme pozisyonuna geçin.

Kalça Eritme Egzersizleri Video


 
kalça eritme kalça eriten hareketler popo eritme kalca kucultme hareketleri kalça eritme yolları kalça eritme yöntemleri kalça eritme diyeti hızlı basen eritme kalça eritme hareketleri kadın kalca kucultme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*