Dudak Dolgusu ve Fiyatları

Dudak dolgusu veya dudak estetiği, özellikle kadınların sahip olmak istediği dolgun simetrik ve çekici dudaklara sahip olmak için plastik cerrahi uzmanları tarafından yapılan estetik türüdür. Estetik alanının gelişmesiyle beraber dolgu maddelerinde ki seçenek ve kalitenin de artmasıyla , kadınlar günümüzde istedikleri dolgun dudaklara sahip olabilmektedirler
Dudak estetiği dudakların daha dolgun ve hacimli görünmesini sağlamanın yanında bazı kişilerde ise çok kalın ve büyük olan dudakları küçültmek amacıyla da yapılabilmektedir. Dudak dolgunlaştırma ve dudak kalınlaştırma estetiği hyaluranik asit içerikli geçici dolgu maddeleri ile yapılmaktadır. Bu dolgular aslında 12 ay süreyle giden bu sürenin sonunda tamamen vücuttan uzaklaşan, son derece sağlıklı, benzeri vücudumuzda da bulunan bir maddeler içermektedir.

Dudak Dolgusu Estetiği
Dudak Dolgusu Estetiği

Dudak yapı olarak çok hareketli ve bol miktarda kılcal damara sahiptir. Bu hareketlilikten dolayı uygulanan dolgu maddesi daha erken erimekte ve yok olmaktadır. Bu durum firmaların kendilerini geliştirmesini sağlamış ve özellikle dudak için üretilmiş çapraz bağları ve hyaluranik asit miktarları arttırılmış kiss, lips gibi dudak dolguları ortaya çıkmıştır. Ancak bu sayede yapılan dudak dolguları en az 6-8 ay kadar hacimli olarak kalabilmektedir.

Dudak Dolgusu ve Estetiği Fiyatları

Dudak dolgusu fiyatları uygulamada kullanılacak olan dolgu maddesi markasına, doktordan doktora, sadece 1 adet ya da daha fazla miktarda dudak dolgusu kullanılıp kullanılmayacağına göre değişmektedir.
Dudak Dolgusu ve estetiği Fiyatları genel olarak 1500 tl den başlayarak 10 Bin tl’ye kadar çıkmaktadır. Burada önemli olan seçilen dolgu maddesi ve dolgu yapılacak olan alan.
Örneğin Esteticare kliniği dudak dolgusu veya dudak estetiği fiyatı 1500 tL den başlayarak 7 bin tL’ye kadar çıkmaktadır. Net fiyatı doktor muayene ettikten sonra ancak size bildirebilir. Bunun dışında iletişime geçmeniz durumunda bile sadece ortalama bir fiyat alırsınız.

Dudak Dolgusu Video


Yukarıda ki videoda da yer aldığı gibi oldukça kısa süren bir uygulama. Her ne kadr iğne batarken acıyormuş gibi görünse de aslında durum hiçte böyle değil. uygulanan local anestezi sırasında dudak dolgusu yapılırken hiç ağrı hissetmeyeceksiniz.

 

dudak dolgusu fiyatları dudak dolgusu fiyat dudak dolgusu fiyatlari 2014 dudak estetiği fiyatları dudak estetiği fiyatları 2014 dudak dolgusu dudak silikonu fiyatlari dudak dolgunlaştırma fiyatları dudak dolgu fiyatları dudak dolgusu ne kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*