Saglikli Olmak adına herşey..

Doğal Vajina Beyazlatma Kürü

Bayanların en büyük problemlerinden biri haline gelen vajina kararması, bitkisel kürlerle vajinanın rengini 1-2 ton açmak mümkün. Özellikle ağdadan kaynaklı olarak oluşan bu kararlamalar sadece vajina etrafında değil, koltuk altı gibi bölgelerde de oluşmaktadır. ilk zamanlarda hafif başlayan kararmalar, Ağda yapılmasına devam edilmesi ve zamanın ilerlemesiyle de koyulaşır.
Vajina Beyazlatıcı Kremler bulunsada, bu bölgenin hasas bir bölge olması, insanı krem kullanımından uzaklaştırıyor. içerisinde kimyasal madde bulunan vajinal beyazlatıcı kremler yerine doğal olarak hazırlanan kürlerler vajina beyazlatmak mümkün.

Vajina Beyazlatmak için Kür

Vajina Kararması : Vajina Beyazlatma Kürü
Vajina Kararması : Vajina Beyazlatma Kürü

1 çay bardağı elma suyu
1 çay kaşığı limon suyu
1 çay kaşığı vazalin
Vajina beyazlatıcı kür Nasıl hazırlanır ona Bakalım 😉
Yukarıda yer alan malzemeleri, bir kasesnin içine koyup güzelce karıştırın. Karıştırma sonucu kıvamlı hale gelen bu kürü vajina etrafına uygulayın ve kuruyana kadar bekletin.
Kür kuruduktan sonra, yumuşak ve nemli bir bez ile vajina etrafında bulunan kurumuş kürü temizleyin.
Bu kürü sadece vajina kararması için değil, aynı zamanda Koltuk altı kararması ve yüzde oluşan kararmalar için kullanabilirsiniz.

 

vajina beyazlatma vajına beyazlatma nedir vajina beyazlatma kuru îlîskîye gîrmeyen bîr kadinîn neden adetî gecîkîr vajina beyazlatma bitkisel kuku beyazlatma vajina beyazlatıcı vijana kararmasì bitkisel vajina beyazlatma vajina kararmasına bitkisel çözümBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir