Çınar Ağacı Yaprağı Faydaları ve Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kireçlenme için çınar yaprağının faydalı olduğunu söyledi.
Uzun yıllarını insanların rahatsızlıklarına bitkisel çözümler sunmaya çalışan Prof. Dr. ibrahim Saraçoğlu, Kirençlenme rahatsızlığıyla karşı karşıya olan hastalar için Çam ağacı Yaprağını öneriyor.
Özellikle ortayaş grubu ve üzerinde ki insanların bir çoğunda karşılaştığımız eklem kireçlenmelerine çözüm arayan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Bu çözümü çınar Ağacı Yaprağında Buldu.
16 yıllık bir araştırma ve çalışmanın ürünü olan Çınar yaprağı kürü ; İbrahim Saraçoğlu hazırlanış şeklini paylaşarak bir çok kişinin derdine derman oldu.

İbrahim Saraçoğlu Çınar yaprağı ve kireçlenme kürü

Çınar Ağacı Yaprağı Faydaları : Kireçlenme Kürü
Çınar Ağacı Yaprağı Faydaları : Kireçlenme Kürü

Kurutulmuş çınar ağacının yaprağını ezin ve 1 su bardağı klorsuz suyu kaynattıktan sonra içine 1-1,5 yemek kaşığı kadar atıp en fazla 1 dakika kısık ateşte kaynatın ve ılınmaya bırakın.
Ilındıktan sonra süzüp için. Günde 2 kere aç karnına içilecek bu kürü 15 gün uygulayıp 3 gün ara verin ve yine 15 gün uygulayın.
Kürü uyguladığınızın 10 gününden itibaren kireçlenmelerin çözüldüğünü ve rahat hareket edebilir hale geldiğinizi göreceksiniz. Şayet kullandıktan sonra Herhangi bir yan etkisini görmeniz durumda kullanmayı bırakınız.

çınar yaprağının faydaları çınar yaprağı çınar yaprağı faydaları çınar ağacı yaprağı cinar yapragi kürü çınar ağacı yaprağının faydaları çınar yaprağı neye iyi gelir ibrahim saraçoğlu çınar yaprağı kürü cinar yapraginin faydasi çınar yaprağının faydaları nelerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*