“Çay Ağacı Yağı Faydaları ve Kullananlar” için 18 Yorum Yapıldı.

 1. gülten diyor ki:

  mrb ben vitiligo hastasıyım vitiligonun bir tür mantar olduğunu düşünmekteyim bu yağı kullanmak istiyorum acaba bu konuya örnek biri varmı bildiğiz, bu yağ içilebiliyormu

  • admin diyor ki:

   Merhaba Gülten hanım. Vitiligo için daha önce kullanmayla ilgili bir duyum almadık. Ancak genel olarak cilt hastalıkalrında etkili oldugu bilinmektedir.
   Dikkat : Çay ağacı yağı Haricen kullanılır. Kesinlikle içmemelisiniz.

 2. fatoş diyor ki:

  Bu arada evliyim nasıl kullanmalıyım

 3. fatoş diyor ki:

  merhaba bende vajinal mantar akıntısı ve kokusu var aktardan çay ağacı yağı aldım günde kaç defa ve nasıl kullanmalıyım

  • admin diyor ki:

   Merhaba Fatoş hanım. ilk özce çay ağacı yağını kullanacağınız bölgeyi kurutmalısınız. Kuruttuktan sonra bir pamuk pamuk yardımıyla az miktarda alıp, rahatsız olan bölgeye uygulayın.

 4. melisa diyor ki:

  Meraba yuzumde kabarık ama fazla kabarık olmayan benler var çay ağacı yağı benlerin rengini açıyormuş ve belli olmucak sekle getiriyormus doğrumu eğer bir zararı varsa kullanmıcam yada nasıl kullanabilirim ?

  • admin diyor ki:

   Merhaba Melisa Hanım. Çay ağacı yağı bir çok cilt probleminde kullanılabilmektedir. Benlerle ilgili nasıl bir etki gösterir tam olarak bilemiyoruz. Ancak kullanacaksanız da önce ufak bir bölgede deneyin. Herhangi bir yan etki yapmazsa genel olarak kullanabilirsiniz.

 5. Melisa Nisa Öztürkoğlu diyor ki:

  Selamun aleyküm..
  ben 22 yaşında bir bayanım, vajinamın dışında deride et beni cıkmıştı tedavi gördüm.ve bu yağın hpv virüsüne karşı öldürücü etki olduğunu öğrendim.İnşallahhhh öyledir.Nasıl kullanmalıyım ? gercekten Allah’ın izniyle virüs öldürücü etkiye sahip özelliği varmı. ne kadar süre kullanmalıyım.
  Vajinal ilişkim olmadı :(

  • admin diyor ki:

   Merhaba Melisa Hanım. Öncelikle geçmiş olsun. Çay ağacı yağı bir çok cilt rahatsızlığını tedavi etme etkisine sahip. inşallah faydasını görürsünüz.
   Kullanımına gelince ; ilk önce kullanacağınız bölgeyi temizleyip kurutun. daha sonra bir pamuk yardımıyla çay ağacı yağını alıp sürebilirsiniz.

 6. mehtap diyor ki:

  Tesadüfen bu yaği duydum belki de inanmayacaksınız diğer bütün yağlardan çok farklı sürdükten bir saat sonra yüzünüzün parladığını nemlendiğini fark ediyorsun uç gün sonrasını düşünemiyorum mantar enfeksiyonu olanlarda kullanmali şiddetle tavsiye ediyorum

 7. ömür diyor ki:

  Merhaba cay agaci yagi sivilceleri kac günde gecirir kızariklara iyi gelir mi

  • admin diyor ki:

   Merhaba Ömür bey. Çay Ağacının etkisi Cilt ve Sivilce tipinize göre değişir.Çay Ağacı Yağı belki tek başına sivilcelerinizi geçiremeyebilir. Yanında Başka maske ve Kürler uygulamanız gerekebilir.

Yorum Yap

*