Ahmet Maranki Yüzdeki Sivilceler için Kür

Yüzde ki Çiller ve Lekeler için Sayın Prof. Dr. Ahmet Maranki yeni ürünü açıkladı. Bu kür sayesinde hem yüzünüzde ki çil ve Lekeler geçecek, hemde vucudunuzda herhangi bir kimyasal ürün kullanmamış olacaksınız.
Ahmet Maranki Beden temizliğinin ve Sağlıklı beslenmenin oldukça etkili olduğunu belirterek, uygulamış oldukları Kozmik beden temizliğini de yapılması gerektiğini söylemektedir.

Ahmet Maranki Yüzde ki lekeler için Kürü

Ahmet-Maranki-sivilce-kürü1 çay bardağı çüğ süt içerisine 1 adet salatalığı soyduktan sonra doğrayın ve 2 saat kadar bu karışımı beklettikten sonra süzün. Tülbente sararak salatalıkların özünün süte karışmasını sağlayın.

Elde ettiğimiz bu süt ile yüzümüze pamukla pansuman yapmamız gerekir. Bu işlemden 20-25 dakika sonra ılık su ile yüzünüzü yıkayın. 15 gün kadar bu uygulamaya devam ettiğiniz takdirde yüzünüzdeki çiller ve lekeler kaybolacaktır. Ayrıca gül suyu ile sabah ve akşam yatmadan önce cildinizi temizlemeniz daha etkili olacaktır.

 

ahmet maranki yuzdeki sivilceler yuzdeki lekeler icin kur ahmet maranki sivilceli ciltlerdeki kurt kürü ahmet maranki sivulce icin kür Ahmet maranki yüzde parazit için kür YÜZDEKİ SİVİLCELER İÇİN MARANKİ İÇMELİ KÜR ahmet maranki yuzdeki kurt ahmet maranki yüzdeki kurtlar ve sonuçları ahmet maranki yüzdeki siviceler ahmet maranki yüzdeki sivilce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*